Робота з гіпсокартоном

Робота з гіпсокартономСьогодні гіпсокартон настільки популярний, що його застосовують практично при кожному ремонті. Така тенденція склалася завдяки тому, що з його допомогою легко втілити будь-які дизайнерські рішення, навіть найскладніші. При цьому робота вимагає мінімальних фізичних витрат, а поверхню можна фарбувати або обклеювати шпалерами відразу ж після монтажу.

Гіпсокартон використовується для обробки будь-яких приміщень і при правильній роботі, можна отримати якісну обробку. Для кухні та ванної найчастіше використовують вологостійкий, а для кімнат – звичайний ГКЛ.

При роботі з цим матеріалом дуже важливо враховувати, що він досить крихкий і з ним не рекомендується працювати поодинці. Щоб уникнути крошения і деформації країв, краще скористатися дуже гострим ножем, для його розрізання. Не зайвим буде звернути увагу на товщину гіпсокартону, вона варіюється від 10,5 мм до 18 мм. Для стін більше підійде ширина 12 мм, а для стель – 9,5 мм.

Дорогі друзі ви давно не були на концерті?

Тоді вам слід звернути увагу на посилання: концерты Екатеринбург тут ви знайдете всі актуальні події в місті з можливістюю придбати квитки на них без переплат!

Монтаж можна здійснювати на каркас або клей. Найбільш поширений спосіб – перший. Полягає він у використанні алюмінієвих профілів як кріплення, з їх допомогою можна змонтувати ніші або багаторівневі стелі. Монтаж на клей має більш вузьку сферу застосування, найчастіше це облицювання стін.

Ще одним вагомим аргументом при виборі цього матеріалу, є його невисока вартість. Робота з гіпсокартоном – це цікаве і відповідальне заняття, однак вимагає певних навичок і професіоналізму, щоб отримати ідеально рівний вигляд і втілити цікаву дизайнерську ідею.