Колісний транспорт

Колісний транспорт грунту виробляється безрейковими дорогами автосамосвалами, тягачами з причепами та напівпричепами, а також тракторами з причепами. Наша промисловість випускає автосамоскиди вантажопідйомністю 1,2; 2,5; 3,0; 3,5; 4,0; 5,0; 10,0; 25,0; 50 і 75 т. Навантаження грунту на самоскиди проводиться екскаваторами.

Транспорт грунту автомобілями та тракторними причепами застосовується у випадках, коли дальність перевезення грунту менше, ніж при рейковому транспорті, а також при більш складному рельєфі або при обмежених умовах роботи. Продуктивність цього виду транспорту у великій мірі залежить від вантажопідйомності машин, потужності двигуна, виду та якості доріг. У загальному випадку більш потужні і вантажопідіймальні машини виявляються більш продуктивними і економічними (вартість перевезень 25-тонним самоскидом становить 30% вартості перевезень самоскидом вантажопідйомністю 1,2 т). Завдяки своїй великій маневреності, колісний транспорт має дуже велике поширення при веденні земляних робіт.

Транспорт грунту стрічковими транспортерами виробляється в основному на коротку відстань, причому якщо це відстань більше 50 м, то застосовують послідовно кілька ланок, що забезпечують перекидання грунту на потрібну відстань. Залежно від розташування підтримувальних роликів розрізняють транспортери з плоскими і лоткові стрічками. Ширина транспортерної стрічки складає від 300 до 2200 мм.

Швидкість руху стрічки при транспортуванні піску і гравію досягає 2-4, а каменю-1,5-2 мс.

Укладання грунту в земляна споруда або у відвал може вестися шляхом відсипання з транспортних засобів, землерийних машин або намивом засобами гідромеханізації. Вибір того чи іншого способу укладання залежить від ряду факторів, серед яких тип грунту є одним з визначальних. Так, укладання гравійно-галькового грунту, так само як кам’яної начерки, ведеться переважно відсипанням сухим способом. Укладання супесчано-суглинних грунтів і глин також ведеться головним чином шляхом механічної відсипання грунту в стані оптимальної вологості з подальшим ущільненням укаткой. Піски у всіх випадках, коли це тільки можливо по виробничим умовам, укладають намивом.

В наш час є багато методів реклами але один є досить ефективним а саме смс розсилання,яке можна замовити тут смс рассылка Оренбург  за самими приємними цінами!