Комбіновані мости

У рамних мостах прогонові будови складають єдину конструкцію з опорами. При дії вертикальних навантажень опор і фундаменту рамних мостів передаються не тільки стискають зусилля, але і згинальні моменти, а іноді і розпір. Рамні мости зазвичай виконуються із залізобетону.
У висячих мостах простір між опорами перекривається поясом з тросів (кабелів) або ланцюгів, що працюють на розтяг і підтримуючих балку жорсткості з проїжджою частиною.

Крім вертикальних навантажень кабелі або ланцюга передають і горизонтальний розпір, спрямований всередину моста і переданий відтяжками на кінцеві закріплення. Гнучкі ланцюги, кабелі перекидаються через верхні блоки опорних конструкцій, званих пілонами. Для зменшення прогину проїжджої частини, а також компенсації в ній горизонтальних навантажень служать балки-затяжки. В даний час висячі мости будують головним чином із залізобетону або металу.

Комбіновані мости являють собою різні поєднання з перерахованих вище простих систем.

Будують їх так само, як і більшість інших сучасних великих мостів, з попередньо напруженого залізобетону. За характером опор можуть зводитися мости з нерухомими і рухомими (наприклад, плавучими у наплавних мостів) опорами. Пролітна будова також може бути або нерухомим, або рухомим – останнє у розвідних мостів.

Міст, як відповідальна інженерна споруда, повинен задовольняти ряду вимог: виробничих і експлуатаційних, розрахунково-конструкторських, економічних і архітектурних.
За виробничим і експлуатаційним вимогам міст повинен забезпечувати безпечний рух без зниження швидкості. Ширина його проїжджої частини і тротуарів повинна відповідати розрахункової пропускної спроможності з урахуванням перспективи зростання руху.