Комбінований дренаж

Залежно від розташування свердловин на дренируемой території розрізняють систематичний (майданний), лінійний (у вигляді ряду свердловин), вибірковий (окремі свердловини і кущі свердловин) і комбінований вертикальний дренаж. Системи вертикального дренажу менш капіталомісткі, але вимагають великих експлуатаційних витрат у порівнянні з системами горизонтального дренажу.

Комбінований дренаж являє собою систему горизонтальних дрен (відкритих або закритих) з вертикальними свердловинами. Призначення останніх – каптірованіе водоносного горизонту і зняття напорів в нижньому водоносному шарі, що дозволяє значно збільшити відстань між дренамі. При цьому свердловини в гирлової частини з’єднують з дренамі на рівні горизонту води в них.

Системи осушення земель з механічним водопідйомом, що включають дамби, називають польдерної. Вони поділяються на зимові (незатопляемие) і літні (затоплюються).
До складу польдерна систем входять: огороджувальні дамби, насосна станція, шлюз-регулятор, який регулює резервуар, огороджувальні і розвантажувальні канали, осушувальна мережу.

На зимових польдерах для захисту території від затоплення у разі прориву огороджувальних дамб передбачається спорудження внутрішніх дамб. Дамби розміщують на відстані не менше 15 м від водотоку. На літніх польдерах передбачають пристрій шлюзів-регуляторів або прорізів водозливів. Причому поріг їх відповідає рівню літньо-осіннього паводку.

Дорогі друзі скоро літо і час подумати про відпочинок, сьогодні хотів порадити відпочинок в Анапі http://anapa-w.ru в приватному готелі по самих низьких цінах за хороші послуги і класні номери!