Консольно-нерозрізні частини балки жорсткості

Щоб уникнути великих додаткових зусиль і небажаних переміщень системи, що викликаються температурним перепадом повітря, в головний проліт нерозрізної пятіпро-льотної залізобетонної балки жорсткості введені два шарніра. Вони перетворили нерозрізну балку у двох-консольну систему з підвісним прогонових будов в головному прольоті. Консольно-нерозрізні ділянки балки жорсткості підтримуються парними Вант у відстанях 47,5 і 95,0 м від осі пілонів. На цих ділянках балки власну вагу і тимчасове навантаження створюють переважно негативні моменти, а в підвісну балці – тільки позитивні.

Такий розподіл зусиль і визначило розумні конструктивні форми балки жорсткості.
Консольно-нерозрізні частини балки жорсткості сформовані з двох незвично великих залізобетонних коробок постійної висоти (3,5 м) і шириною 7,8 м кожна.

Коробки з'єднані між собою плитою проїзної частини і потужними діафрагмами у вузлах кріплення вант і у пілонів. Вантові площині вимушено зміщені від вертикальної осі кожної балки до зовнішніх стінок.

Таким чином вдалося забезпечити порівняно великий габарит проїзної частини (приблизно 20 м) і по можливості зблизити один до одного дві коробчаті залізобетонні балки (розмір між осями вантових площин – 21,05 м; розмір між осями коробок – 17,75 м). Така структура балки жорсткості забезпечила гарний її опір комбінації силових впливів ізгібающім (вздовж і поперек осі), а також крутний момент у поєднанні зі значними нормальними силами.