Конструктивні особливості

Несучі конструкції мостів, що перекривають проліт і підтримують всі пролітна будова, називають основними елементами конструкцій. Сюди відноситься конструкція, що служить для передачі тиску від проїжджаючого транспорту, звана проїжджою частиною. Залежно від схеми навантаження головних несучих елементів проїзної частини розрізняють такі основні системи мостів: балочную, арочну, рамну, висячу.

Останнім часом у практику будівництва все більше входять комбіновані системи мостів, що представляють собою поєднання двох найпростіших систем, наприклад балочної і арочної.
У балочної системі пролітна будова під дією навантаження передає на опори вертикальний тиск, а саме працює на вигин.

За конструктивними особливостями розрізняють: балкові розрізні мости, прогінна будова яких перекриває тільки один проліт, ці конструкції мостів легко переносять нерівномірні опади;
балкові нерозрізні мости, прогінна будова яких являє собою балку, що спирається на кілька опор і перекриває ряд прольотів; ці споруди чутливі до нерівномірних осідань, і тому їх можна будувати тільки на міцному і нестисливого підставі або підставі з рівномірною осадкою; балкові консольні мости, у яких прогонові будови частково перекривають сусідні прольоти і підтримують з'єднувальні балки, є якоюсь мірою проміжними конструкціями між двома першими; по відношенню до нерівномірних осідань вони близькі до балковим розрізним мостам.

У арочних мостах під впливом вертикальних навантажень виникають похилі опорні реакції, які можуть бути розкладені на вертикальні та горизонтальні. Горизонтальна складова або теж передається на опори, або сприймається спеціальним елементом (затягуванням), в цьому випадку в опорах моста діють лише вертикальні опорні реакції. Арки в мостах працюють на стиск і вигин.