Крайні опори

На трасі дороги часто зустрічаються річки, струмки, яри, суходоли та ін У зв’язку з цим для збереження безперервності шляху зводять штучні інженерні споруди, звані мостами.

Міст являє собою штучне спорудження, що складається з прогонових будов, що підтримують їздова полотно, і опор, що передають тиск від прогонових будов на грунт.

Якщо у моста тільки дві опори, то його називають однопрогонові, при наявності ж проміжних опор – Багатопрогоновий.

Крайні опори, розташовані в місцях сполучення моста з берегами,, називають береговими підвалинами, а проміжні – биками.

Найменший рівень води в водотоці в літній час – горизонт меженних вод. Найвищий рівень води, який припадає, як правило, на час танення снігів, носить назву горизонту високих вод.

Вільну ширину дзеркала води під мостом по горизонту високих вод називають отвором мосту. У Багатопрогоновий мосту отвір визначається сумою відстаней у світлі між окремими опорами, виміряних по горизонту високих вод.

Відстань від поверхні проїзду по мосту до горизонту меженних вод називають висотою моста, а відстань від низу прогонової будови до горизонту високих вод – вільної висотою мосту. Ця висота повинна бути достатньою для судноплавства.

Залежно від розташування рівня проїзду по мосту розрізняють:

1) мости з їздою поверху, коли проїжджа частина розташована по верху прогонових будов;

2) мости з їздою по низу, в яких проїжджа частина розташована в нижній частині прогонових будов;

3) мости з їздою посередині, у яких їздова полотно розташоване в межах висоти прогонової будови.

За матеріалом прогонових будов мости можуть бути: дерев’яні, кам’яні, бетонні, залізобетонні та металеві.

Залежно від терміну служби мости бувають тимчасовими (на термін не більше 4-5 років і не забезпечують цілорічної роботи – наплавні або розбірні) і постійними.

В сьогоднішній рубриці цікавих посилань хотів би порадити Профнастил Купить по самій низькій ціні в інтернеті з швидкою доставкою до вас додому!