Дослідження вантових систем з плитній балкою жорсткості

Стійкість обтиснутої Вант балки жорсткості в процесі монтажу досягається пристроєм просторового ростверку з поздовжніх і поперечних балок, омоноліченних в поздовжніх стиках між плитами і утримуваних великою кількістю жорстких зв'язків, роль яких виконують ванти.

Сумарні зусилля (максимальні) у балці жорсткості і вантах від монтажних і експлуатаційних навантажень досить вдало розподілені в балці жорсткості і велика їх частина (особливо негативні) сприймається Вант як виносний напруженою арматурою. Позитивні моменти не перевищують несучої здатності балки по моменту.
Дослідження вантових систем з плитній балкою жорсткості, а також дослідне будівництво підтвердили життєздатність і хороші перспективи таких вантових мостів.

У зв'язку з інтенсивним зростанням вантажообігу автомобільного і водного транспорту найбільш економічними на найближчу перспективу можна вважати вантові мости, що забезпечують ширину проїзної частини 25 – 30 м (4 і 6 смуг руху) і перекривають прольоти 150-300 м. Для таких умов ефективними можуть виявитися вантові системи з залізобетонною коробчатої балкою жорсткості і по можливості з однією площиною вант, розташованої в зоні розділової смуги.

Одноплощинні системи вимагають пристрою щодо широкої розділової смуги для безпечного розміщення в ній вант і пілонів стійкового типу. Це слід віднести до недоліків таких систем. Проте подальша тенденція в будівництві доріг – пристрій смуг безпеки та огорож, що розділяють зустрічні потоки транспорту, що рухається – у відповідних випадках пом'якшує цей недолік.

глубокий минет смотреть - линк;price of cialis at walmart