Стійкість системи проти перекидання при монтажі разом з “Сантехкомплект”

Приступають до монтажу панелей з установкою і натягом вант (стадія V). Можна виключити великі монтажні негативні моменти в перетинах балки жорсткості на стадії IV (де в експлуатації не буде потрібно робоча арматура), якщо поставити тимчасові монтажні ванти у вузлах.
На стадіях VI, VII послідовно монтують панелі внавес з установкою постійних вант, кожен з яких складається з 8 канатів.

Далі включають в роботу опору (стадія VIII); система стане несиметричною і необхідність у монтажних вантах відпадає, їх можна зняти. В результаті виникають додаткові позитивні моменти в перетинах і негативні моменти над тимчасовими опорами. Ці опори були необхідні при монтажі перших панелей – вони забезпечували більшу стійкість системи проти перекидання при монтажі. Після постановки опори їх потрібно виключати з роботи. Якщо панель споруджувати при включених в роботу тимчасових опорах, то неминуче буде рости негативний момент над опорою, а також позитивний (протилежний за знаком експлуатаційного) момент над опорою 4. Така послідовність монтажу зажадає значного перевитрати монтажної арматури.

Дорогі друзі вам слід також звернути увагу на інтернет-магазин, який пропонує запорная арматура за самою доступною ціною в інтернеті!

Знизити різке зростання такого моменту можна, зменшуючи опорні реакції тимчасових опор. Такий результат досягається додатковим симетричним натягом вант. Однак повністю зняти навантаження з тимчасових опор таким чином все ж не вдається, тому що в несиметричною системі опорні реакції тимчасових опор виявилися різними. Зняття тимчасових вант пізніше також неможливо через побоювання надмірного перевантаження їх у процесі монтажу. Лише після регулювання на стадії X тимчасові опори можна виключити з роботи (стадія XI).