Все про промисловість

Промислові лабораторії являють собою значний зсув в порівнянні з минулими часами, коли винахідництво було головним чином справою рук окремих незалежних винахідників, подібних бавовноочисна машина.

Ці люди принесли надзвичайно рясний урожай винаходів; деякі з їхніх винаходів послужили основою для створення цілих нових галузей промисловості. Як ми побачимо в наступних розділах, поява промислових лабораторій не замінить повністю незалежних винахідників. Навпаки, на їх частку продовжує припадати значна частина важливих винаходів, хоча їх відносна роль, мабуть, зменшується.
Про транспортної компанії «Транзит-М» мені в інтернеті зустрілася корисна інформація. Ця компанія перевезення великовагових і великогабаритних вантажів http://ekb.tranzitm.ru/, перевезення довгомірних вантажів та інше пропонує з гарантією якісного виконання.

Прийміть це до відома.
Один з основних видів діяльності лабораторій – це дослідно-конструкторські розробки (ДКР) мета яких полягає в доведенні результатів наукових досліджень до практики. У цій області існує безліч видів програм. Більш радикальні програми розробок ставлять своїм завданням створення виробів або технологічних процесів абсолютно нового типу; більш скромні програми, складові зазвичай левову частку всіх ОКР, переслідують мету лише порівняно невеликої модифікації вже існуючих виробів, що з’явилися в результаті передували наукових досліджень і розробок. До того часу, коли дослідницька програма добігає стадії розробок, невизначеність щодо її технічної здійсненності здебільшого усувається, однак для цієї стадії звичайна значна невизначеність щодо вартості винаходи, часу його завершення і кінцевої вигідності.