Поради щодо вибору роликів

rolerstvo_1

Отже, ви, нарешті, зважилися обміняти свої заповітні заощадження на море задоволення, вітер в обличчя, відчуття польоту, і синці на різних частинах тіла.

Тоді уважно слухаємо і Конспектуючи поради щодо вибору роликів.

Визначтеся, для чого вам потрібні ролики. Якщо просто кататися на вихідних, то вам ні в якому разі не потрібні професійні моделі. Ви просто зітрете ноги, бо заради спортивних досягнень їх виробники жертвують комфортом. Ролики стають занадто жорсткими.
Ролики «на виріст» не беруть. Вони повинні ідеально підходити саме вашій нозі. У кожної фірми своя колодка – хтось розраховує на ногу ширше, у кого-то підйом нижче.
Купуйте спеціальні спортивні шкарпетки, які будуть на 1-2 см. Вище черевика ролика. Бавовняні шкарпетки занадто швидко промокають і починають натирати ноги.
Не відкладайте покупку захисту. Доречі захист по доступній ціні ви можете придбати в інтернет-магазині: www.mega-turnik.com.ua! Мінімальний комплект від «Спортивній Колекції» (на коліна і на зап’ястя) обійдеться вам у 20 доларів. Якщо ви хочете робити трюки, то вам знадобитися захист більш серйозного рівня.
Ніколи не давайте свої ролики «покататися». Одні ролики – одні ноги. У всіх фірм чобіток приймає точно форму ноги (для цього використовується «термоформовка», чи гелеві наповнювачі всередині чобітка). І якщо ви втратите обтяжку ноги, ви станете гірше почувати асфальт, сповільниться передача руху ролика. До того ж інші юзери можуть «вбити» вам ковзани, катаючись по пилу, калюжах, піску.
Приміряти ролик найкраще наступним чином. Поставте надітий ролик на заднє колесо і з силою натисніть на нього, так що б п’ята повністю вперлася.

Потім зашнуруйте його і застебніть кліпси. Після чого поставте ролик на носок (на переднє колесо) і натисніть на нього. Якщо п’ятка залишилася на місці і не “поїхала”, то ця модель за розміром вам підходить.
Попросіть продавця показати, як правильно застібаються ролики, тому що іноді відразу не вдається зміркувати, як працюють застібки і кліпси ковзанів, що повинно бути зверху і що заправляється всередину. Незалежно від типу застібки (кліпси або шнурки) черевик в роликах слід затягувати достатньо щільно, але так, щоб він не здавлював ступню. При покупці роликів для AGGRESSIVE черевик повинен бути обов’язково на полразмера-розмір більше звичайного – при приземленнях ступню трохи “плющить”, тому спереду має бути вільне місце.
Зверніть увагу букви і цифри на колесах. На будь-якому колесі стоять дві цифри (можливий ось такий варіант «78 / 80А»). Перша цифра позначає діаметр колеса, а друга жорсткість .. Ті, у кого в дитинстві був велосипед знають, що чим більше колесо, тим швидкість вище. На переважній більшості ковзанів FITNESS зустрічається жорсткість від 76А до 84A. З м’якістю коліс пов’язаний один міф: «чим м’якше колесо, тим воно швидше зітреться». Це дурниця, колеса стираються однаково. Але їздити на м’яких колесах набагато комфортніше, тому що воно «бере на себе» дрібні камені і тріщини в нерівному асфальті. Оптимальною жорсткістю коліс для фітнесу є 80А-82A.
На підшипниках також стоять літери. ABEC (American Bearing Engineering Council) позначають західний стандарт якості виробництва підшипників. Чим вище буде цифра, що стоїть поруч із цією абревіатурою (1,3,5,7), тим легше буде кручення підшипників і, відповідно, більш висока швидкість.
При покупці так само варто прокотитися по магазину і відчути, підходить вам ця пара чи ні. Попросіть продавця допомогти вам. Якщо ви відчуваєте, що десь в черевику вам тисне, і ви відчуваєте некомфортні відчуття, не сумнівайтеся, беріть іншу пару.
У вас є великий досвід катання на льодових ковзанах, то рекомендуємо придбати більш просунуті ролики, ніж ковзани первісного рівня.