Поради з вибору турніків

turnik

На сьогоднішній день в мережі Інтернет досить великий вибір настінних турніків самих різних конструкцій, найменувань і цін.

Ми, як виробники, хотіли б поділитися з Вами деякими секретами, знаючи які Ви зможете придбати настінний турнік хорошої якості:

Вага турніка
Якщо Вам пропонують придбати настінний турнік, вага якого разом з упаковкою ледве дотягує до 2 кг – привід задуматися. Швидше за все даний виріб зроблено з китайського псевдометалла.

Заняття на такому турніку можуть закінчитися серйозною травмою і на довгий час відбити у Вас бажання займатися спортом.

Ми, наприклад, виробляємо турніки з товстостінного гарячекатаного металевого профілю, вага яких, в середньому 5-6 кг. Стандартні моделі виготовляються з профілю 30х30 мм, посилені – 40х40 мм.

До речі найкращий асортимент турніків ви можете знайти на сторінці: www.mega-turnik.com.ua по самих доступних цінах з доставкою по всій країні!

Комплектація
Погодьтеся, приємно, коли товар приходить в повній комплектації, готовий до збирання і закріпленню. За Вашим бажанням, ми можемо укомплектувати Ваше замовлення кріпильними болтами. Причому доступні як дюбельні, так і анкерні болти.

Дюбельні болти під ключ на “13″. Діаметр болта – 8 мм, довжина 90-100 мм. Капронова вставка має діаметр 12 мм і довжину 80 мм. Універсальний кріплення для стін високої та середньої міцності.

Анкерні болти мають діаметр 10 мм і довжину гільзи 75 мм. Відмінно підходять для стін високої міцності.

Елементи кріплення

Таким чином, від Вас потрібно лише трохи вправності, деякі інструменти і трохи часу для того щоб зібрати і закріпити турнік.

Перед тим як переходити безпосередньо до закріплення рекомендуємо Вам ознайомитися з нашою Інструкцією по кріпленню турніків і брусів на стіну.

Функціонал і ергономіка
Іншими словами, на скільки зручно і комфортно Вам буде займатися на вибраному турніку. Деякі наші моделі мають 2 поперечини і додатковий паралельний (нейтральний) хват. Друга поперечина необхідна для того щоб виконувати комплекси вправ на нижній черевний прес, а так само витягати спину і хребет, спираючись на стіну. Паралельний хват дозволяє перерозподіляти навантаження між різними групами м’язів.

Для того щоб було комфортніше виконувати вправи – наші турніки комплектуються неопреновими ручками, які перешкоджають ковзанню рук, потовиділенню і утворенню мозолів.

Турнік з неопреновими ручками

У більшості наших турніків краю поперечини трохи зігнуті вниз (приблизно 5 градусів). Це забезпечує більш комфортне виконання підтягувань широким хватом.

Вибираючи турнік – зверніть увагу на його розміри, конструктивні особливості. Візьміть лінійку або рулетку, щоб приблизно уявити розміри в реальності. Це допоможе Вам отримати загальне уявлення про виріб.