Поради з вибору захисту (наколіники, рукавички, шоломи)

518

Найкраща в світі захист продається в магазині тієї фірми-виробника, де ви зараз знаходитеся! Це, я думаю, факт незаперечний, і, тим не міння, з усього розмаїття  варто детальніше розповісти про вищезгадані!

На прилавку лежать симпатичні шкіряні рукавички і поруч незрозумілої форми .нечто. з липучками. Ви не в змозі визначити, що це таке, розуму не прикладіть, як це одягати, а на питанні куди це повинно бути надіто фантазія просто закінчується!

Рукавички – все зрозуміло, взяв і одягнув. Зручно! А це? З випирає якийсь пластмасовою дугою? І хоч воно і схоже на захист для кисті, але якось некомфортно рука в ній сидить. Заважає шматок пластмаси, та й кисть вигинається якось неприродно.

Але не поспішайте з вибором. Ви ж вибираєте захист! Насправді, при падінні на руки небезпечні не подряпини, а вивих кисті, і вшита пластикова дуга запобігає від цих неприємних наслідків. А в шкіряних рукавичках ви тільки руки не забрудните.

До речі, найкращих асортимент даних товарів ви зможете знайти за посиланням: www.mega-turnik.com.ua по доступним цінам і швидкою доставкою по всій Україні!

Не хочеться робити рекламу або антирекламу тим чи іншим фірмам-виробникам захистів, але деякими суб’єктивними судженнями про деякі види захисту, найбільш поширеною в наших магазинах поділитися варто.

Захист у Техніки зручна, захищає кисть як знизу, так і зверху. Кисть не так вигнута, як захист RollerBlade або Roces, але дуже щільно зафіксована, запобігаючи вивихи. Недолік у тому, що ремінці, які кріплять верхню і нижню пластини, при падінні перетираються і лопаються.

Інші фірми-виробники, як salomon, K2 та ін. Роблять схожу захист, (або роблять схожу на них, важко сказати, хто у кого переймає ідеї), яку, безумовно, теж варто поміряти. Наколінники, як і захист на лікті, може одягатися як через руку / ногу (що б її одягнути, потрібно зняти рукавичку / ролик), так і пристібатися липучками зверху, не знімаючи вищезазначених предметів. Переваги та недоліки тієї й іншої конструкції, я думаю, на обличчя. В одному випадку – більш якісний захист, в іншому швидке приведення роллера в боєготовність. Але захист, яка одягається через руку / ногу, крім тягнеться тканини (яка служить для більш щільної фіксації на захищається частини тіла), володіє і липучками. У зв’язку з цим її (тканина) можна заправляти всередину і одягати такий захист зверху, пристібаючи її липучками, уникаючи при цьому процедури зняття роликів.

Що стосується захисту на лікті і коліна, то тут можна комбінувати. Не обов’язково їздити в <ліктях>, наколінниках і <кистях> (а ще роликах, шкарпетках і нижній білизні) від одного виробника. Комбінуйте! Так як у одних – вдалі <лікті>, в інших – кисті і т.д. Причому, якщо ви бачите захист для агресивного катання, а ви не те що б в рампу або до Фанбокс боїтеся підійти, а навіть не знаєте, з чим це їдять, це не означає, що вона вам не підійде, так як часом цей поділ вельми умовно. Якщо ви одягнете якісь дійсно спеціалізовані наколінники для рампи, ви самі зрозумієте що щось тут не так. :)
Так, що не заощаджуйте на захисті, заощаджуйте краще на зеленці і бинтах! Вдалого вам вибору!