Як вибрати кондиціонер?

vibor_konditionera

У даній статті ми дамо Вам деякі поради і рекомендації про те, як вибрати кондиціонер для квартири, як правильно вибрати кондиціонер для дому, для офісу або невеликого магазину.
В даний час купити кондиціонер не становить великої праці. Ринок кліматичної техніки пропонує величезний вибір кондиціонерів різного призначення і цінових категорій.
Звичайному покупцеві досить складно розібратися у всьому цьому розмаїтті і вибрати кондиціонер, відповідний саме під його завдання і при цьому оптимізувати свої витрати. При цьому часто виникають питання: “Як вибрати кондиціонер? Кондиціонер якої фірми вибрати?”

Звичайно, якщо Ви вирішите самостійно вибрати правильний кондиціонер для квартири, то пропонуємо ознайомитися з основними критеріями вибору кондиціонера.

Для того щоб правильно вибрати кондиціонер оптимально відповідний для Ваших умов за ціною і якістю, необхідно визначитися з призначенням приміщення, де планується установка кондиціонера і визначити тип кондиціонера.

1. Вибираємо тип кондиціонера
Визначте який тип кондиціонера Вам потрібен (спліт-система, підлоговий, стельовий, касетний, канальний або мобільний кондиціонер).

Для квартири самим розумним вибором буде кондиціонер спліт-система або мульти спліт-система. Кондиционер мульти спліт-систему вибирають в тому випадку, коли потрібно кондиционировать сусідні кімнати в квартирі і є які-небудь обмеження по розміщенню зовнішніх блоків на вулиці. Оптимізувати свої витрати, застосовуючи мульті спліт систему, в більшості випадків не вдається, тому збільшується протяжність трас і вартість монтажу кондиціонера.

Для невеликого офісу або торгового приміщення, швидше за все розумним вибором буде кондиціонер спліт-система або касетний кондиціонер (за наявності підвісної стелі).

Якщо необхідно кондиционировать приміщення з великою площею – елітні квартири, котеджі, офіси, торгові зали, ресторани, кінотеатри і т.д., то увагу слід звернути на напівпромислові кондиціонери – стельові кондиціонери, канальні кондиціонери, касетні кондиціонери або колонні кондиціонери потужністю від 5 до 25 кВт.

Якщо плануєте встановити кондиціонер в орендованому приміщенні, на дачі (на літній сезон) або приміщенні, де немає можливості встановити традиційну спліт-систему, то потрібно звернути увагу на мобільні кондиціонери.

На замітку всіх хто шукає кондиціори в місті Києві. Рекомендуємо вам скористатися інтернет-магазином: кондиционеры киев де знайдете широкий асортимент кондиціонерів по доступним цінам!
2. Визначаємо потужність кондиціонера
Вибираємо кондиціонер по потужності охолодження. Потужність кондиціонера вибирається виходячи з параметрів площі того приміщення, де він буде встановлений.

У більшості випадків вибрати кондиціонер за площею (для квартири) можна виходячи з параметрів 1 кВт потужності кондиціонера по охолодженню на 10 кв.метрів кімнати. Для більш повного розрахунку потужності кондиціонера, з урахуванням теплопритоков, скористайтеся нашими рекомендаціями і проведіть точний розрахунок потужності кондиціонера використовуючи калькулятор потужності кондиціонера на нашому сайті

3. Визначаємо додаткові функції кондиціонера
Ви можете вибрати кондиціонер в квартиру тільки з режимом охолодження або з режимом охолодження і обігріву повітря. Режим обігріву використовується взимку і міжсезоння, тобто навесні і восени для ефективного додаткового обігріву приміщень. Вибираючи кондиціонер, зверніть увагу на такий параметр, як енергоефективність!

Деякі моделі кондиціонерів володіють високою енергоефективністю та їх доцільно використовувати як тепловий джерело. Коефіцієнт енергоефективності EER характеризує параметри кондиціонера по охолодженню, а коефіцієнт COP по нагріванню.
Наприклад, спліт-система Daikin FTXR28E RXR28E володіє коефіцієнтом COR = 5.14, т.е споживаючи всього 0.7кВт, спліт-система видає 3.6 кВт теплової потужності. Це один з кращих показників енергоефективності серед побутових спліт-систем.
Все більшою популярністю користуються інверторні спліт-системи. Практично всі великі виробники кондиціонерів пропонують свої новітні розробки – кондиціонери з інверторним керуванням. Інверторний кондиціонер спліт-система плавно підтримує рівень температури, економить електроенергію і володіє меншим рівнем шуму.
Більшість сучасних кондиціонерів оснащені додатковими високоефективними системами очищення повітря і іонізації. Вибираючи такий кондиціонер, Вам не буде потрібно купувати окремий пристрій – очищувач повітря. Якщо Ви бажаєте додатково очищати повітря в приміщенні з кондиціонером, вибирайте кондиціонер з системою очищення повітря, в якому встановлені додаткові фільтри кондиціонерів.