Ремонт – це творчість

Квартира – це те місце, де ви проводите свій вільний час, куди повертаєтеся після важкого дня. Тут ви повинні відчувати себе максимально комфортно і затишно. А для цього вам повинна подобатися ваша квартира, обстановка, дизайн.

Свобода фантазії

Будь ремонт квартир - це, безумовно, творчий процес. Його метою є не тільки технічне удосконалення власного житла, а й створення неповторної атмосфери тепла і радості. Навіть незважаючи на те, що цей процес вимагає великих зусиль в технічному плані, без фантазії і без бажання зробити зі своєї квартири справжню картинку тут не обійтися.

Приступаючи до ремонту квартири, потрібно враховувати багато важливих факторів, особливо якщо планується широкомасштабна робота – повна перепланування приміщення, зміна інженерних комунікацій.

Шукаєте недороге таксі? Тоді вам слід звернути увагу на послуги компанії: дешевое такси які мають найнижчі тарифи на перевезеня по всьому місту! Рекомендую всім!

Три основні чинники в дизайні

Продумуючи дизайн квартир, потрібно брати до уваги три головні чинники – функціональність, комфорт і естетичність. Якщо хоч один з цих компонентів буде упущений, квартира не зможе стати тим місцем, куди вам захочеться повертатися, вона не зможе повною мірою виконувати всі свої функції.

Функціональність досягається завдяки меблів, техніці. Функціональність повинна бути максимальною навіть в малогабаритній квартирі. Цього можна досягти, якщо правильно продумати планування кожної кімнати. Розставити меблі в квартирі з точки зору функціонального призначення –значить меблювати її предметами виключно цільового призначення, при цьому позбавивши простір від зайвої, зовсім непотрібних меблів, яка буде захаращувати житлову площу.

Краще відмовитися від статичної меблів і віддати перевагу трансформерам. Це сьогодні одна з модних тенденцій в області дизайну.

 

Для того, щоб досягти естетичності, всі елементи інтер’єру повинні ідеально поєднуватися один з одним, доповнювати, створювати якусь гармонійну картинку. У такій квартирі вам буде жити затишніше і приємніше. Це можна забувати. Щоб домогтися гармонії, потрібно дотримуватися одного стилю у всіх кімнатах, однієї кольорової гами. Якщо вам хочеться контрасту, то він не повинен бути занадто різким. Все має бути виконано зі смаком. Тільки тоді квартира буде радувати ваше око.

Комфорт – це результат з’єднання функціональності та естетичності. І це найголовніший фактор, тому що якщо вам буде некомфортно в квартирі, то проводити в ній час з користю навряд чи вийде.

За матеріалами сайту www.all-remont.ru.