Ліцензія Міністерства Культури

Ліцензія Міністерства культури відповідно до законодавства видається на діяльність по збереженню об’єктів культурної спадщини (пам’яток історії та культури) народів Російської Федерації. Ліцензія дійсна на всій території Російської Федерації і діє безстроково.

Ліцензії на діяльність по збереженню об’єктів культурної спадщини (пам’яток історії та культури) Російської Федерації, насамперед, необхідна організаціям, які займаються реконструюванням (реставрацією) пам’яток архітектури відповідно до переліку окремих об’єктів культурної спадщини федерального значення. Однак, необхідність в отриманні такої ліцензії порою, виникає і у звичайних будівельних компаній, які займаються, скажімо, внутрішнім ремонтом приміщень в будівлях-пам’ятках архітектури. До речі, якщо ви шукаєте дану ліцензію то найкращу ціну і терміни її отримання ви можете отримати на сайті: лицензия министерства культуры де знайдете багато іншої корисної інформації стосовно цього питання!

З 2012 року, у зв’язку з оновленими законодавчими вимогами, порядок ліцензування та прийому документів значно ускладнився. Отримати ліцензію на реставраційні роботи стало значно складніше. У зв’язку з цим, пропонуємо Вам скористатися професійними юридичними послугами нашої компанії і ми проведемо для вас повний юридичний та консультаційний супровід.