Що сьогодні модно будувати?

Якщо в перші роки вітчизняного будівельного буму абсолютно ніхто не замислювався про якісь модні тенденції, а все орієнтувалися тільки на власну інтуїцію, то зараз кожен домовласник прагне зробити своє житло стильним.

Ще пару років тому приватне будівництво часто велося з купецьким розмахом. Землевласники зводили на своїх ділянках величезні споруди, що нагадують повноцінні середньовічні замки. Але зате і вакансії на таких будовах завжди були у великій різноманітності. Прикрашали свої котеджі дуже химерно: ламані лінії дахів, скрипучі флюгери, всілякі башточки, ліпнина – воістину фантазія не знала меж. Звичайно, виглядають селища з таких будинків безглуздо.

Але час заміських феодальних будівель пішло. Зараз в моді прагматизм, помножений на функціональність. Архітектори все частіше відзначають, що популярністю користуються проекти, що дозволяють використовувати площу як вдома, так і ділянки ефективно. Тобто «багаті» проекти потроху поступаються першість практичним. У приватному секторі тепер часто можна бачити компактні котеджі, які мають площу забудови не більше 200 м2. Ергономіка змінила архітектурні надмірності. А додати своєму будинку індивідуальності допомагають облицювання фасаду, а також модна покрівля та оригінальні вікна.
Також намітилися певні позитивні тенденції в міському будівництві. Забудовники нарешті почали замислюватися про вигляд нових мікрорайонів.

Будинки набувають більш презентабельний вигляд, з’являється облицювання, яка імітує цеглу або камінь, виникла тенденція до використання різних колірних рішень при обробці фасадів. Все частіше застосовується скатна покрівля, точно імітує черепичне покриття. Так, така робота городянам подобається набагато більше, ніж старі зразки.

До речі, якщо у вас гарне подвір’я і ви хочете поставити в ньому гарний фонтан тоді вам слід зайти на сайт: фонтаны для сада де знайдете широкий асортимент фонтанів по самих доступних цінах!

Все нове є добре забутим старим. Зараз знову набувають актуальності покрівельні матеріали, які активно застосовувалися в Середні століття. За приклад можна взяти черепицю. Мода на неї майже так само швидкоплинна, як і мода на новий одяг або різні аксесуари. Всього кілька років тому популярністю користувалася черепиця овального профілю. Через деякий час її змінила прямокутна, а потім і багатокутна черепиця – така ж, як та, що була в Середньовіччі.

Архітектура стає цікавіше і разом з тим практичніше. У сучасних будинках жити приємно і зручно, набагато краще, ніж у будівлях минулого покоління.