Невеликий простір

Щоб ванна кімната вийшла функціональна і естетична, маленьке  простір зобов’язує продумати до дрібниць  її оформлення.  Нашими  союзниками будуть  колір, світло і форма. Може бути,  початковий варіант вас не влаштовує,  не відповідає вашим завданням, треба міняти з досягненням максимуму комфорту і  в розумних межах. Бажано порадитися  з професіоналами, які  запропонують вам оптимальні варіанти, щоб  використовувати кожен сантиметр у своїй ванній.

Термостати і вбудовані змішувачі для ванної використовуються в світі кілька десятиліть. З труб подається вода в змішувач і змішується гаряча і холодна вода.  Така процедура  створює  зручність та гігієнічність. Ви вирішили оснастити свою ванну кімнату верхнім душем-тарілкою, то на висоті 200-220 см для неї робиться висновок діаметром ½ дюйма. Для душових  з підвищеною прохідністю води буде необхідно ¾ дюйма, наприклад, для тарілки діаметром 35 див. Краще  буде вибрати варіант  з верхнім і ручним змішувачем на тримачі. Без ручного душа користуватися тільки верхнім душем проблематично. Просто, щоб мити стіни ванної кімнати, ручний душ вам знадобиться, і , природно, змішувач для душу теж.

Дорогі друзі, шукаєте хороші знижки в інтернеті? Тоді вам слід звернути вашу увагу на kedoff net одесса де знайдете багато чого для себе і вашої родини!

Ванну і раковину може розділяти  перегородка , раковину і душову кабінку теж, душова  вийде  надійно изолируемая.

  Секретне ж достоїнство такої перегородки -  вона приховує в собі систему трубопроводів. У прилеглих невисоких цоколях до стін ванної монтаж трубопроводів  для сантехніки теж можливий. Це скорочує вартість і час  будівельних робіт, адже в такому разі муляр і штукатур не потрібно. Цокольні елементи можна облицьовувати плиткою, обклеювати шпалерами або обробляти деревиною.

У маленькому санвузлі умивальник від  туалету  можна відокремити вузькою шафою з висувними секціями. Для абсолютного комфорту відстань від перегородки (шафи) до унітазу відстань повинна бути не менше  25 див. Монтажний вузол сантехнічного устаткування з облицювальною панеллю, віднімає мінімум  простору, якщо вмонтувати його в кут.

За способом монтажу розрізняються змішувачі для ванни, а  не тільки по дизайну і серіями. Можна вибрати варіант всередині однієї серії змішувачі, але різних по монтажу. У свою чергу, змішувачі для душу поділяються на загальні поворотні змішувачі для ванни і умивальника, вилив з развальцованным носиком і стаціонарним виливом. Бувають змішувачі двухрукояточные в роздільних отворах з підводкою, які поділяються на застінні  і  настінні змішувачі.  Настінні прилади бувають  з душовою сіткою на  гнучкий  шлангу  або на стаціонарній трубці.