Вибір плитки для підлоги: основні поради

plitka-dlja-pola-keramogranit_1Плитка є найбільш довговічним покриттям для підлоги та має явні переваги: ​​вона не піддається горінню, не втрачає свого зовнішнього вигляду через деякий проміжок часу, зберігає колір, не піддається деформації під важкими меблями. Також у плитки для підлоги є свої параметри, і для того щоб зробити оптимальний вибір, потрібно в них розібратися. Для початку потрібно виходити з приміщення, в якому потрібно покласти плитку, так як в різних кімнатах актуальні певні її характеристики. При виборі плитки для підлоги у ванну, потрібно враховувати її стійкість до солей і інших агресивних елементів і стійкість до води і пару.

На плитку потрібно подивитися зі зворотного боку і зовні оцінити її пористість, оскільки чим вона більша, тим вона більш водопроникність і тим нижче її сорт. Пористість також відбивається на міцності і твердості виробу. Так само для ванної кімнати важливий показник безпеки, тобто коефіцієнт тертя: чим він більший, тим плитка менш слизька і, природно, краще вибирати менш слизьку плитку, щоб уникнути ймовірної травми. Для кухні статеву плитку краще вибрати за параметрами стійкості до різних хімічних речовин, оскільки тут виробляється процес приготування їжі, і отже, при збиранні використовуються миючі засоби. Тому краще вибирати плитку класу А або АА. Також потрібно враховувати коефіцієнт тертя, так як слизька плитка на кухні, як і у ванній, буде травмоопасна.

Також сьогодні хотів би вам порадити переглянути сторінку: плитка під камінь по самій доступній ціні в інтернеті!

Вибираючи плитку для балкона потрібно особливу увагу звертати на її зносостійкість.

Цей параметр маркується міжнародної абревіатурою PEI. За зносостійкості існує всього 5 груп, і чим цей індекс нижчий, тим меншою зносостійкістю володіє плитка. Для балкона досить PEI, рівний 3. Також для балкона важливими параметрами вибору статевої плитки є низькі показники водопоглинання і високі показники морозостійкості, так як при наявності навіть заскленого балкона, тут мають місце бути великі перепади температури і вологість вище, ніж у квартирі. Також потрібно враховувати вага виробу і вибирати плитку з невеликою товщиною, тому що чим менше навантаження на конструкцію балкона, тим краще. При укладанні плитки потрібно враховувати її високу теплопровідність, через що вона не утримує в собі тепло і швидко остигає, для вирішення цієї проблеми можна під нею провести пристрій для обігріву підлоги – «тепла підлога». Також сам процес укладання плитки трудомісткий і потрібен певний рівень уміння. Якщо ви не впевнені у своїх силах, можете довірити його фахівцям. Враховуючи всі рекомендації, ви отримаєте красиве і надійне покриття підлоги, яке буде вас радувати довгий час.