Вибір серни для дому

2014-новый-проводной-домашней-безопасности-мини-сирена-датчики-сигнализации-для-продажи-120dB-12-В-дома-Aecurity

Сучасні бездротові сигналізації складаються з пристроїв, підключення яких виробляється по радіоканалах. Завдяки цьому відпадає необхідність прокладки кабелю до кожного датчика. Самі датчики (теж бездротові) встановлюються на контрольованій території і з’єднуються з центральним блоком (панеллю управління).

При виникненні нестандартної ситуації (займання вогню, витік газу, проникнення непроханих гостей) відбувається спрацьовування певного датчика. Він передає сигнал на центральний блок. Власник житла дізнається про цю ситуацію за допомогою SMS-повідомлення, яке приходить на його телефон.

Доречі найращий вибір сирен для дому ви можете знайти на сайті http://abo.ua/sireny-dlya-okhrannykh-sistem/ по самій доступній ціні з швидкою доставкою по Україні!

Clear 3d apartment floor plan interior design

Для налаштування бездротової сигналізації для дачі не буде потрібно особливих навичок. Всього лише потрібно ввести свої телефонні номери і вибрати найбільш зрозумілі оповіщення. Відразу необхідно відрегулювати надходження SMS-повідомлень і в разі розрядки акумуляторів, за допомогою яких здійснюється підживлення датчиків.

Крім легкої установки, до переваг бездротової сигналізації належать:

швидкість монтажу (3-4 год);
зручна настройка;
відсутність абонплати;
застосування в приміщеннях, де відсутня електрика і телефонний зв’язок;
простота перенесення датчиків при здійсненні ремонтних робіт або перестановці меблів;
можливість придбання нових датчиків при виході з ладу старих пристроїв.
«Мінусом» бездротової сигналізації є помилкове спрацьовування. Найчастіше причиною цього можуть бути домашні тварини. У цьому випадку слід придбати модель, яка має захист від мимовільного спрацювання в результаті перебування вихованців у будинку.

Також до недоліків охоронної системи без проводів слід віднести залежність від відстані між датчиками і центральним модулем. У будинку максимальна дальність сигналу становить 20-25 м. Дану проблему можна вирішити шляхом монтажу проміжних підсилювачів.

Комплектація охоронної сигналізації
Існує кілька різновидів бездротової сигналізації з різною комплектацією пристроїв. У комплект типових моделей включаються такі елементи:

контрольна панель;
пульт керування;
брелок управління;
об’ємний ІЧ сповіщувач;
магнітоконтактний сповіщувач;
датчик розбиття скла;
датчик витоку газу;
пожежний датчик;
сирена.