Штори на петлях: особливості і рекомендації по вибору

Штори є найважливішою деталлю інтер’єру. Саме вони надають приміщенню затишку, і саме з їх допомогою вдається привнести завершальну нотку у дизайнерський стиль. Як правило, вибираючи штори, ми звертаємо увагу на їх колір, форму і фактуру, проте важливо також правильно підібрати кріплення для штор. Завдяки зручності, легкості і красі кріплення, сучасні штори на петлях з кожним роком стають все популярнішими і різноманітніше. Про різновиди петель і особливості вибору таких штор для свого інтер’єру сьогодні розповість «Будинок Мрії» в цій статті.

штори на петлях фото

Штори на петлях фото

Особливості кріплення штор на петлях

З самої назви зрозуміло, що цей різновид штор кріпиться до карниза за допомогою декоративних петель. Але, незважаючи на уявну простоту цього елемента, петлі на шторах можуть бути виконані в найрізноманітніших варіантах:

  • Стандартні накладні петлі. В залежності від особливості тканини і стилю штор, петлі цього типу можуть відрізнятися шириною і формою. До самого полотна вони можуть бути нашиті як з лицьового, так і з виворітного боку.

штори для вітальні на петлях

Штори для вітальні на петлях

  • Петлі з зав’язками. У цьому випадку петлі фіксуються на карнизі за допомогою зав’язок, які, в залежності від стильового оформлення кімнати, можуть бути виконані в різних кольорах і формах.
    Також великою популярністю користуються петлі для штор, які зав’язуються у вигляді банта або різних декоративних вузликів.

Штори на петлях на зав'язках

Штори на петлях на зав’язках

  • Петлі з гудзиками. Гудзики на петлях для штор виконують як декоративну, так і практичну функцію. Щоб повісити таку штору, немає потреби знімати або піднімати карниз, тому що достатньо всього лише перекинути петлю через конструкцію. Самі гудзики можуть виступати додатковим прикрасою. Наприклад, дуже красиво виглядають великі декоративні гудзики або гудзики, обтягнуті тканиною.

Штори на петлях на гудзиках

Штори на петлях на гудзиках

  • Петлі з липучками. Штори на петлях з липучками візуально нітрохи не відрізняються від фіранок з глухим кріпленням. Найчастіше липучки на петлях встановлюються з виворітного боку, завдяки чому вони абсолютно непомітні.