Новинка в оформленні вікон – мотузкові жалюзі

Якщо ви любитель неординарних рішень в інтер’єрі, а також полутеней і напівнатяків, то не випустіть з уваги оригінальний спосіб оформлення віконного або дверного отвору під назвою мотузкові жалюзі. Правда, їх ще називають жалюзі стрінг або нитяні жалюзі, але перший термін все ж найбільш повно описує зовнішній вигляд такого захисту від сонця.

Хоча, з іншого боку, функцію повноцінного захисту від сонячних променів мотузкові жалюзі не виконують. Якщо провести паралель і порівняти щільні штори і легкі гардини за ступенем проникнення світла в кімнату, то класичні жалюзі – це більше штора, а мотузкові жалюзі – це скоріше гардина або тюль.

Мотузкові штори

Мотузкові штори

Такий пристрій доведеться за смаком не тільки жителям багатоповерхівок і приватних будинків, але і власникам офісів, виробничих приміщень, кафе і ресторанів. Ви напевно бачили мотузкові штори або жалюзі в кафе, вони чудово відокремлюють столики один від одного, не ізолюючи відвідувачів, а створюючи атмосферу затишку і в деякому сенсі усамітнення.

Скоро літо а це означає, що на наші вікна будуть потрібні москитные сетки на окна для того, щоб вам не докучали комарі!

Те ж саме можна сказати про застосування таких жалюзі в житлових приміщеннях. Де їх повісити – вирішуйте самі, адже самі по собі вони досить функціональні. Бажаєте мати напівпрозоре покриття на вікнах – вішайте вертикальні мотузкові жалюзі у віконний отвір, бажаєте закрити вхід у приміщення нитяними шторами – закріпіть їх в дверному отворі, хочете відокремити робочу або спальну зону – мотузкові жалюзі підійдуть для цієї мети краще всього.