Найнезвичайніші робочі столи

Ми постаралися зібрати самі незвичайні робочі столи і розповісти вам про них в цьому пості.

Вікторіанський стіл в стилі «Стимпанк»

Цей стіл, оформлений в недавно настільки модному стилі стімпанк, зроблений з непрацюючого кімнатного органу, часів королеви Вікторії. Розібраний до найдрібніших частин і знову зібраний в одне ціле, він тепер містить в собі декілька системних блоків, три монітори, принтер, сканер та веб-камеру. Крім того, він оснащений двома потужними акустичними динаміками.

Карбонатная плита з Хан Соло

Тільки любителі «Зоряних воєн» випробували б справжні захват і радість побачивши такого стола. Ну, звичайно ж – хто з них не захотів би стати власником свого особистого Хан Соло, заточеного в карбонатную плиту? А створений цей стіл нью-йоркськими дизайнерами Томом Спіном і Річардом Райлі, працюючими в компанії, що спеціалізується на виготовленні користувальницької (приклад на фото) скульптури.

Стіл-шезлонг

Підлітку так хочеться робити відразу кілька різних справ, чи не так? Саме тому розроблений для підлітків стіл-шезлонг Роберта Раммеса укладає в собі і письмовий стіл, і плоский екран телевізора, легко перетворюється в монітор, і кілька інформаційних носіїв.

У рекламі цього столу сказано: «Слухати музику! Дивитися телевізор! Грати! Читати! Спати! І все, що ти зможеш придумати! »