Поперечний переріз ніг пілона

На пілоні моста через р.. Даугава в Ризі канати закріплені в залізобетонній перемичці між коробчастими гілками вертикальної верхній частині пілона. У бетон закладені сталеві труби зовнішнім діаметром 180 мм. Труби проходять похило під кутами, рівними кутам нахилу вант.

Ванти, які підходять з боку стояна і з боку прогону, складаються з шести канатів кожен, причому в вантах з боку стояна канати розташовані по два в трьох вертикальних площинах, а в вантах з боку головного прольоту – по три в двох вертикальних площинах. Таким чином труби, в кожній з яких розташований один канат, проходять крізь перемичку, що не перетинаючись у просторі.

Зусилля від каната передається на торець труби через шайби. Внутрішній діаметр труби більше, ніж діаметр анкера, закріпленого на канаті, тому можна завести анкер через трубу знизу і закріпити шайбою, складеної з двох половин.


На бетон пілона зусилля передається через зчеплення труби з бетоном. Для збільшення сил зчеплення на труби біля місць обпирання анкерів приварені спіралі з круглої сталі, а на деякій відстані від них приварені рамки прямокутної форми з отворами для труб.

У більшості вантових мостів головний проліт підтримується Вант, розташованими з одного боку від пілона, а іншого боку знаходяться ванти, що перешкоджають вигину пілона у бік головного прольоту. Вертикальні складові зусиль у цих вантах повинні бути передані на опори, які і служать анкерними.
Поперечний переріз ніг пілона прямокутне і постійне по висоті. Нагорі ноги об'єднані. Підкоси також прямокутного постійного перетину.