Правила перетворення «двушки» в житло ВІП-класу

У цій статті ми розповімо, як звичайну двокімнатну квартиру перетворити на елітне житло.

1. Колірна гамма вирішує всі – так-так, і ніяк інакше. І ви повинні пам’ятати це, коли затеете глобальний ремонт у вашій квартирі. Ми ні в якому разі не закликаємо вас копіювати все те, що представлено на ілюструють даний пост фотографіях. Але погодьтеся, що завдяки їм чудово видно, що саме колірна цілісність в оформленні квартири надає їй багатий, стильний і неповторний вигляд. А раз так, то навіщо чинити інакше, якщо будь-який відступ від цього правила зробить всі ваші зусилля і витрати марними?

2. Меблі – вона також витримана в загальних тонах декорування квартири.

Але зверніть увагу на те, що вся м’які меблі на тон або два світліше або яскравіше, ніж стіни, а ось корпусні її елементи здебільшого набагато темніше. Ви запитаєте про поєднанні для сірої гами? Червоні і білі елементи м’яких меблів і чорні і темно-сірі – корпусний. Саме за цим алгоритмом ви зможете підібрати меблі для будь-якої вибраної вами кольорової гами.

В щоденній рубриці корисних посилань вашій увазі пропоную сайт: Товары и услуги в Соколово – BizOrg де знайдете багато цікавих товарів і послуг по доступним цінам!

3. Кухня – а ось тут ви повинні надходити інакше, так кухня стане затишною і замінить вам обідній зал тільки в тому випадку, якщо вся меблі на ній буде підібрана в світлих тонах.