Висувні системи для кухні: розставимо все по своїх місцях

Облаштування кухні – завдання непросте. В цьому приміщенні дуже важливо дотримуватися не тільки дизайнерське єдність, зручність і красу, а й ергономіку простору. Особливо гостро питання раціонального використання простору відчувається в невеликих за площею приміщеннях, в яких просто не може поміститися вся необхідна для кухні меблі та аксесуари.

Враховуючи, що для роботи на кухні просто необхідна велика кількість начиння, посуду і технічних пристосувань, кухні в невеликих квартирах часто виглядають захаращеними. Донедавна проблема нестачі корисної площі в кухонній зоні вирішувалася за допомогою підвісних полиць і компактної меблів. Проте сьогодні у господинь з’явилася прекрасна можливість зробити навіть саме невелике за площею приміщення комфортним і зручним, підібравши висувні системи для кухні. Ящики, корзини та інші висувні механізми допоможуть облаштувати кухню найбільш ергономічним способом, забезпечивши приємну роботу за приготуванням їжі і не менш приємні трапези. Про таких сучасних системах сьогодні і розповість «Дім Мрії» у цій публікації.

Висувні системи для кухні

Висувні системи для кухні

Як облаштувати кухню висувними системами

Сучасні висувні системи для кухні дозволяють максимально використовувати кожен сантиметр приміщення, не захаращуючи при цьому простір. Системи вмонтовані в меблі таким чином, що зовні їх площа не збільшується, дозволяючи втілювати самі мудрі дизайнерські рішення.

Системи висувних ящиків для кухні – найпоширеніший спосіб економії простору. Як правило, вони монтуються всередину підвісних або підлогових шаф.

При відкриванні дверцят шафи з його надр з’являється один або кілька різнорівневих ящиків, призначених для зберігання самих різних кухонних пристосувань. Перевага висувних ящиків в тому, що при відкритті вони повністю викочуються назовні, що дозволяє максимально наповнювати його задню площу. При цьому вбудовані кріпильні елементи утримують відкритий ящик в потрібному положенні, не даючи йому випасти.

Кухонні тумби з висувними ящиками

Кухонні тумби з висувними ящиками

Висувні кухонні ящики

Висувні кухонні ящики

Висувні кухонні ящики можуть мати різні розміри і різні внутрішні секції, в яких зручно зберігати ту чи іншу начиння. Іноді при відкритті однієї дверцята висуваються все ящики, завдяки чому господині можуть відразу побачити і взяти необхідну їм річ.

Облаштовувати шафи з висувними ящиками потрібно так, щоб близько робочої поверхні знаходилися всі необхідні пристосування. Приміром, під стільницею можуть знаходитися висувні секції для кухні, в яких будуть зберігатися столові прилади, посуд, обробні дошки і т.д. Близько плити слід обладнати більш об’ємні секції, в яких буде зручно зберігати сковорідки, каструлі, листи і т.д.