Оформлення кімнат в червоно-білих тонах

Першими на поєднання сніжно-білого і огнено-крассная увагу звернули алхіміки, назвавши його «квітами істинного досконалості». І це не дивно, адже білий в усі часи асоціювався у нас з чистотою, а червоний – з незнищенною життєвою силою. Саме тому (варто заглянути в підручники історії і теософські книги) ми знайдемо так багато варіантів використання червоного і білого, починаючи від гербів і прапорів, і закінчуючи хитромудрими символами і цілими притчами.

Напевно, саме тому дизайнери не змогли обійти поєднання червоного і білого стороною, почавши використовувати в оформленні житлових інтер’єрів. Іноді при цьому вони виходили з зауваження, зробленого психологами, сказавши, що «білі кольори інтер’єрів очищають мозок від непотрібних проблем, а психіку – від зайвих емоцій, а червоний – змушує думати, творити і мріяти», а іноді діючи з точністю до навпаки.

Не збираючись обговорювати переваги і недоліки тих чи інших дизайнерських рішень, ми хочемо відразу звернутися до досвіду, накопиченому за останні п’ятдесят років, а точніше з 60-их, коли по Америці, Європі, а потім і по всьому світу, стала поширюватися мода на житлові інтер’єри в червоно-білих кольорах.

А точніше, ми хочемо розповісти вам про те, як, варіюючи червоний, білі і кілька додаткових квітів, можна надати вашим кімнатам зовсім неповторні, а головне – чітко виражені настрої.

І так, ось поєднання, про які ми хочемо розповісти:

Кольори: яскраво-червоний і білий

Оформляючи кімнату з використанням поєднання подібних кольорів, ви повинні пам’ятати, що вони ніколи не розташовують до затишку. Атмосфера в кімнаті не буде «напруженої», але розслабитися в ній ви ніколи не зможете. Оформлена в яскраво-червоному і білому кольорах кімната найбільше підійде людям проповедующим активний спосіб життя, часто влаштовують танцювальні вечірки, а також які дорожать кожною хвилиною свого життя, вважаючи за краще не витрачати вільний час на післяобідню дрімоту і блаженне нічого неделание.