Як легко і з задоволенням підтримувати порядок у будинку

Регулярна прибирання і наведення порядку – невід’ємні складові домашнього затишку. Але, оскільки для створення затишку деколи доводиться витрачати дуже багато безцінного часу, багато жінок виявляються перед вибором – присвятити вільний час прибирання або ж відпочити, але забути про ідеальну чистоту? Проте досвідчені господині впевнені, що при вмілому підході можна встигнути і те і інше. Важливо тільки знати, як підтримувати порядок в домі.

Сьогодні «Дім Мрії» пропонує засвоїти всього 5 правил, які допоможуть підтримати чистоту і порядок в квартирі або будинку, не приділяючи прибирання левову частку вільного часу, як це роблять багато хто.

як підтримувати порядок у будинку

Як підтримувати порядок у будинку

5 простих правил наведення і підтримання порядку

Чистота і порядок в будинку – поняття досить широкі. Для кого-то «чисто» – це коли немає пилу і всі речі заховані від сторонніх очей, а хтось щодня робить повну вологе прибирання і розкладає речі за кольором. Але, як би там не було, всім нам приємніше знаходитися в чистому і прибраному приміщенні, де все лежить на своїх місцях. Ідеальна чистота в будинку – це ціле мистецтво, яке тільки на перший погляд здається занадто складним, а насправді, може навіть приносити задоволення.

Доречі якщо ви шукаєте хороший ковролін по доступній ціні тоді вам слід звернути увагу на сайт www.hata-laminatu.ua/kovrovyie-pokryitiya/ де знайдете широкий асортимент і хороші ціни на ковролін.

Правило 1. Чим менше, тим краще

Замислюючись, як навести порядок у будинку, насамперед варто виділити час для визначення найбільш «проблемних» місць в квартирі.

Як правило, всі ми грішимо тим, що любимо берегти незліченну кількість речей і одягу, які роками живуть у шафах і комодах, але найчастіше не використовуються взагалі. Поступово цих речей стає так багато, що їх просто ніде зберігати. Щоб не перетворити свою квартиру в склад, час від часу потрібно робити «ревізії» з метою виявлення того, з чим можна безпроблемно розлучитися.

Мудрі хазяйки при цьому рекомендують не піддаватися сентиментів і з холодним серцем розлучатися з тим, що вам точно не знадобиться, адже крім того, що зайві речі захаращують наш простір, вони ще згубно впливають на енергетику квартири.

Позбувшись від зайвого мотлоху, варто розділити речі по мірі їх необхідності. Ті речі, якими ви користуєтеся дуже рідко, відправляйте в найвіддаленіші куточки квартири. Наприклад, ялинкові прикраси, решітки для мангала або перфоратор цілком можуть перебувати в коморі або на верхніх полицях шаф, а те, чим ви користуєтеся постійно, зберігайте в межах легкої досяжності.

Чистота і порядок в будинку важливі правила

Чистота і порядок в будинку – важливі правила

як підтримувати порядок в квартирі

Як підтримувати порядок в квартирі

Правило 2. Всьому своє місце

Якщо ви тільки почали працювати над питанням, як навчитися підтримувати порядок, привчіть себе до одного простого правила: в приміщенні повинні зберігатися тільки ті речі, які необхідні саме там. Наприклад, у спальні вам навряд чи знадобляться інструменти, на кухні – лазневі приналежності, а в коридорі – постільна білизна. Наводячи порядок в приміщеннях, приберіть з них все зайве.