Портові споруди

Найважливішою складовою водних транспортних систем є морські та річкові порти.
Сучасний порт – це великий транспортний вузол з комплексом споруд і пристроїв, що забезпечують стоянку суден, швидку передачу вантажів і пасажирів з сухопутного транспорту на морські або річкові судна, зберігання, підготовку і комплектацію вантажів, а також обслуговування що у порту суден.
Кожен з портів при притаманному йому своєрідності має спільні основні елементи. До них відносяться: акваторія і територія порту, водні та сухопутні підходи до нього.

Акваторія порту складається з зовнішніх рейдів і внутрішньої акваторії. Зовнішні рейди в свою чергу поділяються на рейди відстою і перевантажувальні. Внутрішня акваторія складається з внутрішніх (захищених) рейдів, оперативної акваторії, де відбувається навантаження або розвантаження суден, і внутрішніх суднових ходів. Для зимівлі та ремонту суден у портах виділяють захищені від льодоходу ділянки (затони), розташовані або всередині акваторії порту, або за її межами.

Акваторію обладнають знаками судновий обстановки, а там, де це необхідно, захищають від впливу хвилювання огороджувальними спорудами – молами, волномоламі і т. д.

Рейд – частина акваторії, захищена від хвилювання, де судна можуть стояти на якорях. Часто рейди обладнуються спеціальними причальними бочками або швартовими палами (у вигляді гравітаційних споруд) для кріплення судів. Оперативна акваторія (гавані, портові басейни, ковші) безпосередньо примикає до причальним спорудам (набережних, пірсів) і служить для забезпечення підходу і швартування суден.
До території порту відноситься ділянка берега, на якому розташовується портове господарство.