Варильна поверхня – естетичне і функціональне доповнення на кухні

Громіздкі і не зовсім зручні газові плити з духовкою все рідше зустрічаються на кухнях, особливо це стосується сучасних кухонь з оригінальним дизайном. Сьогодні виробники в широкому асортименті пропонують нам сучасну побутову техніку для кухні. Вбудовується варильна поверхня, як і вся інша вбудована побутова техніка для кухні, з кожним роком стає різноманітнішою, функциональней і популярнішим. І це цілком обгрунтовано. Варильні панелі дуже зручні, ергономічні і, що важливо, вони суттєво полегшують приготування ваших улюблених страв, при цьому роблячи цей процес приємніше.

Якщо ви вирішили зробити своє життя комфортним, а дизайн інтер’єру кухні модним, вам не обійтися без варильної поверхні. Вибираючи варильну поверхню, необхідно звернути увагу на її функціональність, якість збірки, режим управління, тип і матеріал поверхні. Дизайн виручених панелей дуже різноманітний, тому ви без зусиль зможете підібрати саме ту, яка відмінно впишеться в інтер’єр вашої кухні і буде гармонійно виглядати разом з вбудованим холодильником, кухонним гарнітуром, посудомийній машиною, дрібною побутовою технікою та іншими сучасними кухонними помічниками.

Варильна поверхня фото

Варильна поверхня фото

Варильна поверхня фото

Варильна поверхня фото

При виборі газової вручений панелі необхідно звернути увагу не тільки на дизайн, але і на її функції. В першу чергу робоча поверхня повинна бути наділена функцією газ-контроль – це система автоматичного відключення газу у разі загасання полум’я. Дуже зручна і також важлива функція, особливо якщо у вас є діти – «електро-підпал». Така функція, залежно від моделі вручений поверхні, може бути механічною, тоесть працювати від кнопки, або автоматичною – спрацьовувати при включенні конфорки.

Кількість пальників на газовій поверхні зазвичай чотири. Якщо це комбінована робоча поверхня – газо-електрична, то вона оснащена трьома газовими і однієї електричної конфоркою. Також розрізняють кілька видів газових пальників. Стандартна пальник – регулює тільки один рівень полум’я. Конфорка «подвійна корона» – володіє більшою потужністю і складається з двох рядів полум’я, що дозволяє приготувати їжу набагато швидше, і «потрійна корона» – в ній три ряди полум’я, на такій конфорці посуд нагрівається рівномірно і у вас вийде приготувати найвишуканіші і незвичайні блюда.

Панель конфорок може бути емальованому або сталевий. Емальована поверхня одна з найбільш недорогих, вона міцна і може мати зовсім будь-яку забарвлення. Але така поверхня важко чиститься, і на ній можуть залишатися подряпини. Більшою популярністю користується поверхні, виготовлені з нержавіючої сталі або чавуну – вони можуть бути полірованими і матовими.

Варильна поверхня газова

Варильна поверхня газова

Завдяки сучасному дизайну, безпеки, надійності і функціональності, електричні варильні поверхні на сучасних кухнях хай-тек користуються більшою популярністю, ніж газові.