Що необхідно знати про вбудованих духових шафах

Ароматні булочки, смачні торти, всіма улюблена шарлотка з яблуками, м’ясо по-французьки, курочка гриль зараз продаються практично у всіх супермаркетах. Адже все це можна приготувати і самостійно у себе вдома, використовуючи тільки корисні і свіжі продукти. А потрібна для цього всього лише духовка на кухні і необхідний набір продуктів. Сучасні вбудовувані духові шафи незамінні, це досить потрібна річ на кухні, адже саме в них народжуються шедеври кулінарного мистецтва. Процес приготування не займе багато часу і подарує масу задоволення, якщо вибрати якісний духовий шафа для кухні.

В першу чергу при виборі духовки необхідно звернути увагу на спосіб її управління. Духові шафи бувають залежні і незалежні.

Залежні моделі духових шаф продаються і працюють тільки в тандемі з варильною поверхнею, яка традиційно розташована зверху.

Панель керування встановлена на передній панелі духовки. Такий традиційний варіант духовок досить поширений, адже для їх установки не потрібно міняти меблі або робити перестановку.

Вбудовані духові шафи фото

Вбудовані духові шафи фото

Вбудовані духові шафи фото

Вбудовані духові шафи фото

Вбудовуваний залежний духова шафа

Вбудовуваний залежний духова шафа

Незалежні вбудовані духові шафи мають власну панель управління і можуть бути розташовані окремо від варильної поверхні. Навіть якщо у вас газова варильна поверхня, для більшого комфорту можна придбати електрична духова шафа, він більш функціональний, ніж газовий. Вбудована духова шафа незалежний дуже зручний і ергономічний, його можна встановити в колоні, під стільницею або підвіконням – варіантів безліч.