Кольорова побутова техніка – ультрасучасний стиль вашого будинку

Так само, як і дизайнери модного одягу, виробники побутової техніки одягають свою продукцію в модні кольори. Сьогодні найпопулярнішими кольорами є малиновий, полуничний, яскраво синій, фіолетовий, колір кориці й аґрусу.

Кольорова побутова техніка – холодильники, пральні і посудомийні машини, а також інші види побутової техніки, знову буяє яскравими кольорами, як і кілька років тому. Майже всі виробники мають в своєму асортименті кілька моделей техніки в відмінному від стандартних білого та чорного кольорів. У моді сьогодні як пастельні, так і яскраві відтінки холодильників, мікрохвильових печей, пральних машин, вбудованих духових шаф, посудомийних машин і дрібної кухонної побутової техніки.

Кольорова побутова техніка

Кольорова побутова техніка

Кольорова побутова техніка

Кольорова побутова техніка

Кольорова побутова техніка

Кольорова побутова техніка

Яскравий колір техніки дозволяє експериментувати при оформленні дизайну інтер’єру. Наприклад, елітні кухні Скаволіні помаранчевого, бежевого або бордового кольорів виглядатимуть ще більш стильно, якщо великий холодильник буде такого ж кольору. А при оформленні дизайну ванної кімнати можна оживити інтер’єр і надати йому веселі нотки з допомогою кольорової пральної машини.

Найпопулярнішим виробником кольоровий техніки для кухні є британська компанія SMEG. Її темно-коричневі або в яскраву смужку холодильники виглядають стильно і гламурно.

Такий агрегат відмінно впишеться в інтер’єр кухні в стилі хай-тек. Ця ж компанія відома тим, що виготовляє ретро-моделі печей, витяжок, посудомийних машин з округлими формами спокійних кольорів (кольори слонової кістки, ванільного, вершкового і кава з молоком). Округлі форми гарні й елегантні, техніка здається надійною, міцною і стабільно працює.

Кольорова побутова техніка

Кольорова побутова техніка

Компанія Gorenje також виробляє карколомні моделі кольоровий великої побутової техніки. Дуже цікава ретро-колекція Gorenje – яскраво зелені, салатові, помаранчеві холодильники, при погляді на які пробуджується апетит. Крім того, неймовірно популярним став рожево-фіолетовий колір. Ці кольори будуть повністю домінувати на кожній кухні, а особливо виділятися серед білої меблів і світлого підлоги.