Зробимо кухню світліше – кращі ідеї освітлення

Щоб відчувати себе комфортно на кухні, необхідно продумати все до найдрібніших деталей. Важливим при оформленні дизайну інтер’єру кухні є вибір освітлення та освітлювальних приладів. Освітлення кухні повинно бути рівномірним, таким чином ви зможете створити комфортну і затишну обстановку.

При організації освітлення на кухні необхідно враховувати кілька факторів: розміри кухні, колірну гаму в якій виконаний інтер’єр, природне освітлення і, звичайно ж, стилістичні параметри оформлення дизайну.

Освітлення кухні

Освітлення кухні

Освітлення кухні

Освітлення кухні

Існує кілька варіантів освітлення кухні, які допоможуть вам створити неповторний дизайн інтер’єру.

Верхнє світло на кухні повинен рівномірно освітлювати приміщення і складові інтер’єру. Найчастіше для цього використовують вбудовані в стелю лампи – це відмінний варіант, якщо на кухні встановлені натяжні стелі або зі спеціальними панелями для освітлювальних приладів.

Якщо у вас стеля на кухні обклеєний або пофарбований і є можливість повісити тільки одну люстру, необхідно підійти до цього питання більш ретельно.

Одне джерело світла не зможе належним чином висвітлити всю кухню. Для того, щоб освітлення кухні було достатнім і гармонійно вписувалося в інтер’єр, існує безліч оригінальних і креативних ідей.

Створити цікавий і стильний дизайн інтер’єру і при цьому висвітлити простір допоможе «вікно в стелі”. Для такої простої і, в теж час, оригінальної конструкції використовуються елементи з напівпрозорого матеріалу, які кріпляться до стелі. Між площиною стелі і перекриттям розміщуються світильники, які дозволяють повністю висвітлити кухню.

Також для освітлення стелі на кухні можна вибрати красиву люстру з однією або декількома лампами.