Організовуємо місце для комфортного читання

Не дивлячись на здавалися безапеляційними заяви затятих прихильників і фанатів Інтернету, книги так і не померли, і їх не замінило читання з екрану комп’ютера або електронні книжки. Мало того, дослідження показали, що навіть ті, хто купив собі подібну книгу, вже через кілька місяців байдужіють до неї, повертаючись до читання звичних – паперових книг.

Організовуємо місце для комфортного читання

Але яку б книжку ви не читали – електрону або паперову, або якщо ви любите провести кілька вечірніх годин з ноутбуком на колінах, вам потрібно подбати про зручний у всіх відносинах місце для читання. При цьому ви повинні спочатку дати собі установку, що воно призначене тільки для цього, і тому буде незмінним і постійним.

 

Організовуємо місце для комфортного читання

Головним елементом будь-якого місця для читання є крісло.

Підбирати його краще всього виходячи не з думок про дизайн вашої кімнати (хоча і не варто повністю відмовлятися від них), а, в першу чергу, з міркувань про комфорт і зручність.

Пам’ятайте, що ви збираєтеся проводити в цьому кріслі довгі години, а крім того – максимальне навантаження наш хребет отримує саме в той час, коли ми сидимо, і тому крісло повинно бути максимально зручним.

Дорогі друзі в щоденній рубриці цікавих посилань хотіла б вам порадити якісні металопластикові вікна на сайті http://orrc.com.ua/g4330556-metalloplastikovye-okna які ідеально збережуть тепло взимку, доречі ціна на них вас приємно здивує!

Організовуємо місце для комфортного читання