Нічні лампи в інтер’єрі: 22 ідеї для любителів почитати перед сном

Любите почитати на ніч? Тоді ви вже, напевно, стикалися з масою проблем, що супроводжують таку звичку! Нічним читачам часто не вистачає світла від приліжкових каганців, але варто тільки придбати примірник потужніший, він тут же захаращує столик біля ліжка! Чи є вихід з такої ситуації? Дизайнери стверджують, що так, причому пропонують десятки несподіваних і дуже оригінальних варіантів!

Нічні лампи в інтер'єрі

Якщо ви не хочете захаращувати приліжкове простір важкими лампами і торшерами, у вас є відмінний вибір – нічні лампи і люстри, подвешивающиеся до стелі! Ні, не звичайні люстри, що дають розсіяне світло по всій кімнаті, а маленькі, елегантні твори мистецтва, точково висвітлюють «зону читання»!

І ви можете вибрати самий незвичайний дизайн таких світильників!

Загальна риса таких ламп одна – довга ніжка, за допомогою якої вони кріпляться до стелі, а потім спускаються на рівень розкритої у вас в руках книги. В результаті м’яке світло не б’є в очі, висвітлюючи тільки сторінки, і при цьому абсолютно не заважає спати вашій коханій людині на іншій половині ліжка. Є світильники складаються на ніжках (їх можна опустити або підняти за бажанням), а є нічні лампи на жорсткій підвісці, та що вибрати, вирішувати, звичайно ж, тільки вам! Але якщо підвісну частина підібрати не так складно, то ось з дизайном ви точно розгубитеся! Тому що творці таких ламп придумали для вас нічні лампи у вигляді: