Споруда перших вантових мостів

Балка жорсткості оформлена у вигляді двох двотаврів з суцільними стінками заввишки 3,2 м (1 100 прогону) і проїздом по ортотропного плиті, об'єднуючою верхні пояси балок. Відмітна особливість моста – анкеровка вант бічного прольоту в опори Естакадній частини, що істотно підвищує жорсткість системи.

З розглянутих прикладів видно послідовний розвиток систем і конструкцій вантових мостів з ортотропними елементами балок жорсткості, зниженням їх висоти, використанням вільно коштують колон пілонів, закріпленням вант до опор Естакадній частини.

Байтові мости зарекомендували себе по ряду технічних переваг, пов'язаних із застосуванням несучих розтягнутих елементів, можливістю навісний збірки прогонових будов, вдалому поєднанню сміливих конструктивних рішень при сприятливих економічних показниках за витратами матеріалів і трудомісткості заводського виготовлення і монтажу в найрізноманітніших умовах будівництва

За останні десятиліття побудовані багато десятків вантових мостів, з яких автодорожніх і міських до 80%, для суміщеного автомобільного та залізничного руху – до 15% і залізничного – до 5%. Найбільш видатні вантові мости побудовані у ФРН, Франції, ЧССР, СРСР, СФРЮ, Іспанії, Італії, США, Аргентині, Індії та деяких інших країнах.

У вітчизняному мостобудуванні після будівлі перших вантових мостів через річки Маганья і Нарин в 1963 р.

був побудований перший залізобетонний вантовий міст через гавань р.. Дніпра в Києві з головним прольотом в 144 м.