Вагонка і брус

74140_vagonka_derevyannaya

Купити якісні пиломатеріали в Україні ви можете в компанії Левком. Чому ми так впевнені в якості? Все дуже просто: компанія успішно працює на ринку 15 років і має власне деревообробне виробництво з повним циклом. Причому виробництво оснащене високопродуктивною сучасною технікою, і якість отриманих пиломатеріалів відповідає найвищим стандартам якості.

Потрібна вам, наприклад, вагонка, заходите на сторінку каталогу http://levkom.com.ua/pogonazhnyie-izdeliya/vagonka.html і вибирайте дошку відповідну вашим потребам (розміри, вид деревини, ціна). Вагонка – це прекрасний матеріал, який годиться для обшивки будинків, котеджів, внутрішньої обробки квартир та інших житлових і нежитлових приміщень. Дошку рекомендують обробити спеціальним складом для запобігання від шкідливих впливів (пил, волога, бруд) і від пошкодження неасекомимі.

Чи вам потрібен брус, тоді вивчіть пропозиції на сторінці http://levkom.com.

ua/pogonazhnyie-izdeliya/planken.html. Тут ви знайдете свежепіленний брус високої якості, який можна купити в Україні. У продажу є брус 4 м завдовжки, 4,5 м, 6 м. Тут кожен покупець вибере для себе потрібний і відповідний матеріал.

Крім того, в Харкові в компанії Левком ви можете купити чорновий або калібрований брус різного перетину. Чорнове колода не піддається вторинній обробці, цим і відрізняється від каліброваного, виконаного з певним перетином. Калібрований матеріал проходить стадію шліфування, тому ціна на нього вища. Необроблена деревина знаходить застосування в будівництві в якості силових, навантажуються елементів.