Cайдинг blockhouse – гідна альтернатива дерев’яному

59084560_w1024_h768_16516d1bb12b2776b2a8f0665c

У Росії з десяток компаній випускають вініловий блок-хаус, використовуючи перевірені технології зарубіжних виробників і сучасне імпортне обладнання. Однією з кращих будівельниками визнана компанія «Деці Екстружн». За майже десятирічну історію виробництва якість продукції доведено до європейського рівня. Так що споживачам сьогодні немає необхідності переплачувати при покупці заокеанського фасадного матеріалу.

Оздоблення сайдингом блок-хаус рекомендується для малоповерхових будівель. Матеріал відноситься до малобюджетного цінового сегменту і за всіма показниками відмінно підходить для облицювання фасадів дач та індивідуальних житлових будинків.

Ефективність використання цього фасадного матеріалу підтверджується низкою фактів. Ось деякі переваги вінілового сайдинга блок-хаус перед натуральним дерев’яним.

Блок-хаус з ряду матеріалів, які можна віднести до категорії безпроблемних, що не потребують постійної турботи про зовнішній вигляд фасаду. Сайдинг цього типу не тільки повторює форму оциліндрованих колод, але і зберігає фактуру дерева. Різноманітність «екологічних» кольорів дозволяє вигідно виділити будинок з навколишніх будівель. Облицювання сайдингом «колода» (так його часто називають будівельники) надає будинку солідність.

Виробник стверджує, що фасад з вінілового блок-хауса зберігає свій вигляд протягом 50 років. При його виробництві використовуються добавки акрилу, що захищає матеріал від вигорання під дією сонячних променів і негативного впливу атмосферних опадів.

Сайдинг під колода легко кріпиться на дерев’яну або металеву обрешітку, встановлену на зовнішніх стінах. Фахівці рекомендують зупинитися на металевій конструкції: вона не схильна до гниття, псування комахами, не деформується під дією вологи і при перепаді температур.

Відстань між вертикальними напрямними має бути не менше 50 сантиметрів. Блок-хаус монтують вертикально, починаючи з нижньої частини будівлі. Ці знання необхідні тим, хто зважиться оформити фасад свого будинку власними силами. У професіоналів, звичайно, все відбувається швидше, але навіть за їх визнанням, з облицюванням фасаду блок-хаусом впораються новачки в будівництві.

«Деці Екстружен» випускає всі необхідні для монтажу аксесуари, ідеально підходять за розмірами, кольором і фактурою до вибраного покупцем блок-хаусу. Використання аксесуарів дозволяє створити фасад без естетичних вад. Крім цього, вони захищають стіни будинку від вологи і пилу.

Між основою і вентильованим фасадом при необхідності можна встановити теплоізоляційний матеріал.

Завдяки антіураганним замку фасад витримує будь-які природні катаклізми. З усіх відомих в нашій країні постачальників сайдингу подібний захист передбачена лише в дорогому матеріалі канадського та американського виробництва. У конструкції блок-хауса інженери «Деці Екстружн» використовували ці інновації зарубіжних колег.

Вага квадратного метра матеріалу – два кілограми. Мінімальне навантаження на фундамент продовжує життя вдома. Незважаючи на те, що товщина сайдингу не більше 1,5 мм, матеріал дуже міцний, ударостійкий.

Вініловий блок-хаус не схильний деформації під впливом температури: діапазон стійкості – від мінус 50 до плюс 50 градусів. Відноситься до негорючих матеріалів.

Той же «квадрат» блок-хауса з натурального дерева важить 30 кг. Матеріал відноситься до легкозаймистих. Для усунення цього небезпечного властивості потрібно періодична обробка антипіреном: за три-чотири роки вогнезахисний склад втрачає свої захисні властивості.

Це не єдине, що потрібно в догляді за дерев’яним фасадом. Натуральний матеріал необхідно регулярно обробляти антисептичними просоченнями від комах і водовідштовхувальними складами. Інакше постраждають зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості фасаду. Виникаючі при нерегулярному догляді тріщини в натуральному сайдинге і його деформації під дією природних факторів збільшують теплопровідність. Але самим неприємним наслідком може стати поява цвілі і грибків. Так що дерево – матеріал непростий, який доставляє чимало проблем.

Вініловий блок-хаус невибагливий. Для підтримки його естетичної привабливості і міцності не потрібно зусиль. Забруднення видаляються з фасаду струменем води. Ось, власне, і весь догляд.

І кілька слів про ціну. Вартість фасаду з вінілового блок-хауса (матеріали і робота) в півтора рази дешевше дерев’яного. Якщо додати всі майбутні в майбутньому витрати і турботи, то переваги вінілу очевидні.

Безумовно, не всі і не відразу готові відмовитися від блок-хауса з натурального матеріалу. Проте, з появою його вінілового аналога сфера застосування дерева обмежується. Тепер його застосовують для внутрішньої обробки приміщень заміських будинків, лазень, терас.

А для зовнішньої обробки малоповерхового будинку все частіше використовується вініловий блок-хаус. Популярність індивідуального житлового будівництва сьогодні висока, і облицювання штучними матеріалами ще й допомагає зберегти величезну кількість промислового лісу.

«Дёке Экстружн»
http://www.docke.ru/
Москва, ул. Клары Цеткин, д.18, корп. 6
8 (800) 100-71-45