Все про засоби для догляду за руками

Щоб мати гарні здорові руки, недостатньо підібрати собі гарний лак або зробити манікюр. Краса рук – це, перш за все здоров’я. Шкіра рук повинна виглядати доглянутою – гладкою, м’якою і чистою. Тому що саме руки видають рід занять, соціальний статус, звички і справжній вік жінки. Для чоловіків руки – це ознака успішності. Це наша візитна картка, тому вони завжди повинні виглядати ідеально. Ми забуваємо доглядати за ними також трепетно, як за обличчям. І в результаті отримуємо грубі зморшкуваті руки.

Саме шкіра рук найчастіше піддається впливу зовнішніх факторів. Сонячні промені, вітер, мороз, сухе повітря сприяють передчасному старінню шкіри і появи пігментних («вікових») плям. Крім того, ми постійно знежирюємо шкіру наших рук, користуючись пральними порошками, миючими засобами і милом. Занурення у воду саме по собі сприяє зневодненню шкіри, при цьому, чим міцніше розчин мінеральних речовин і солей у воді, тим більше вологи втрачає шкіра. Якщо жінка не оберігає руки, шкіра на них швидко стає в’ялою і зморшкуватою.

Список найкращих засобів для догляду за руками знайдете на сайті http://www.

ua.all.biz/sredstva-uhoda-za-rukami-bgg1044054

Одним з найголовніших умов для того, щоб забезпечити красивий і доглянутий вигляд шкірі, а також нігтям і волоссю – це правильне, здорове, різноманітне і повноцінне харчування. Свіжі салати, молоко, яйця, м’ясо, сир, зерновий хліб, фрукти і овочі подбають про те, щоб вашому організму вистачало вітамінів В, D, заліза, кальцію і білків. Тому, якщо виникають якісь проблеми з руками і нігтями, зверніть увагу на те, чим ви харчуєтеся.

Роговий шар шкіри рук, в середньому, повністю оновлюється протягом 30 днів. Щоб процес регенерації клітин не припинявся, шкіра повинна отримувати необхідну кількість жиру і вологи, так як їх недолік веде до пересихання, лущення і запалення шкіри рук.

Догляд за руками не вимагає багато часу і сил. Головне, щоб він був регулярним. Чим раніше ви почнете доглядати за своїми руками, тим довше збережіть їх молодість і красу.

Засоби по догляду за руками зволожують шкіру, компенсують втрату жиру, роблять шкіру м’якою, ніжною та еластичною. Найзручнішими і популярними є креми, які містять біологічно активні речовини (рослинні екстракти, вітаміни, гліцерин, масла) і жирові компоненти.