Реєстрація офшорів

В даний час стало не тільки модним, як у минулому, але й необхідним володіння офшорною компанією. При висвітленні даного питання використовуються як два найдавніших методу: історичний та порівняльний, так і новинки в галузі міжнародної інкорпорації.

Для людей не особливо тісно пов’язаних з підприємницьким мисленням слово офшор уже звучить, якщо не як лайливе, але як що означає зловісне місце, в якому надійно ховають «награбоване». Тобто офшорна фірма сприймається, як інструмент, за допомогою якого відбувається приховування кримінальних грошей. У своїх статтях з цього приводу я намагався порівнювати її з ножем, який може бути сприйнятий, як холодну зброю і, в теж час, без якого нормальна, в нашому розумінні, життя неможливе. Подумайте, як часто зараз ніж використовується, як зброя, а як корисний інструмент. Найкраще місце для реєстрації офшорів ви можете знайти на сайті регистрация оФФшоров а також слід звернути увагу на шотландия компании.

Для чого ж у наш час застосовуються офшорні юридичні особи та реєстрація офшору?

Сфер так багато і їх список постійно додається. Але основні загальні такі:
1. Для ведення міжнародного бізнесу.

2. Для особистих цілей (надійного зберігання коштів, здійснення розрахунків, дотримання максимальної анонімності і т.д.)

3. Для ведення громадської діяльності (у тому числі надання допомоги)

4. Можна, так само припустити, що в кримінальній сфері вони таки використовуються.
Ці види, безумовно, мають свої підвиди.

Ми розглянемо найбільш часто зустрічаються функції, тому що кожна юрисдикція має свою спеціалізацію.

У відсутності достатніх знань і полягають основні складності і помилки при виборі країни, де відбувається реєстрація офшорів. Ми пропонуємо скористатися допомогою професіоналів.

Потрібно зауважити, що в міжнародній інкорпорації поняття «офшор» досить вузьке. Тому що, як правило, з метою досягнення комерційних результатів, юридичної коректності, податкової оптимізації шикуються схеми, що складаються не тільки з офшорних компаній, а також з компаній різних країн, які не є офшорними юрисдикціями.

Таким чином, ми визначили, що для досягнення вищевказаних результатів необхідно використання зарубіжних компаній, які можна класифікувати, як офшорні і неофшорного.

Поняття офшорних компаній досить чітко визначено, якщо не законодавствами різних держав, то в юридичній літературі.

Реєстрація офшорних компаній вимагає попередньої підготовки і уточнення таких моментів:

1. Функції компанії

2. З резидентами яких країн буде офіційно контактувати компанія.

3. У якому банку будуть відкриватися рахунки?

Всі ці позиції визначать юрисдикцію компанії.

4. Порядок отримання компанії, управління нею та рахунком.