Проектування з газобетону

proektirovanie-domov-iz-gazobetona

Якщо при будівництві будинку ви встанете перед вибором матеріалу, то, швидше за все, ви віддасте перевагу блоки з газобетону. Вони легкі, пожежобезпечні, мають чіткі геометричні розміри, екологічно чисті, морозостійкі.
Виробництво газобетону сьогодні налагоджено в усіх регіонах. Воно високорентабельне і доступно. Купити будівельні матеріали, в тому числі газобетон недорого можна на http://khsm.com.ua/. Корпорація ХСМ вже давно зарекомендувала себе як надійного виробника і постачальника. Як правило, при виробництві використовується місцева сировина. Цемент забезпечує схоплювання і затвердіння, вапно застосовується в якості сполучного, пісок (звичайний кварцовий) – як заповнювач, а алюмінієва пудра відповідає за газоутворення. Всі складові в певній пропорції перемішуються з додаванням води. Розчинна маса насичується безліччю дрібних бульбашок газу і в такому вигляді твердне.
Отриманий газобетон розрізається на високоточному обладнанні на блоки необхідних розмірів або панелі.

Матеріал ріжеться легко, як, втім, легко обробляється будь-яким механічним способом: штробі, свердлиться, пиляється.
Готові блоки надходять на «закалки» в автоклавні печі, пропарюються або піддаються впливу повітря. Потім вони відправляються на склад.
Виробництво газобетону вельми затребуване у зв’язку зі збільшенням темпів будівництва житла та житлової інфраструктури. Невелика об’ємна маса газобетонних блоків дозволяє скоротити транспортні витрати, збільшити темпи будівництва і знизити витрати на вантажопідйомні роботи. Якщо ви плануєте будувати двоповерховий будинок, то зможете звести його з газосилікатних блоків навіть без використання підйомних кранів або інших механізмів.
Технологія виробництва газобетону не вимагає застосування хімічних реагентів – піноутворювачів, тому газобетонні блоки відрізняються особливою екологічністю. Пориста внутрішня структура зробить стіни вашого будинку «дихаючими».
Повна мінералізація газобетону служить основою біологічної безпеки, тобто вони не схильні до дії цвілі і грибків.
Постарайтеся вирішити непросте завдання вибору будівельного матеріалу для вашого будинку ще до етапу проектування. А доступне виробництво газобетону не утруднить його пошуки на будівельному ринку.