Bonita Case

Якщо все, що існує для ремонту, вас вже не надихає, якщо вашій квартирі потрібно новий настрій, а вам – ексклюзивний ремонт, вам потрібні стінові панелі Bonita Casa.
Унікальна дизайнерська серія Fusion – це більш ніж чудові ідеї для інтер’єрів. Незвичайні рельєфні панелі, з глибоким об’ємним малюнком і незвичайною фактурою – наша відповідь буденності і нудьзі. Соковиті етнічні мотиви, смілива еклектика і художня інтерпретація сучасності і використання найпрогресивніших технологій виробництва дозволили компанії Bonita створити кращі декоративні панелі.
За допомогою цих панелей ви зможете реалізувати будь-яку ідею. Вони добре виглядають в класичних інтер’єрах, відтіняючи багатство дорогих меблів і розкіш стриманої класики. Вони незамінні для ремонту в стилі хай-тек і дозволяють створити футуристичне простір в самій звичайній кімнаті. Вони виграшно підкреслять стиль кафе, салону краси і вашого робочого кабінету, збільшуючи глибину простору і зберігаючи простір для фантазії.
Рельєфні панелі для декорування стін Bonita Casa дозволяють кардинально змінити зовнішній вигляд приміщення без істотних тимчасових витрат. Вони створені для тих, хто звик до кращого і допомагають вам відчувати, що найкраще вже тут.
Bonita Casa – це більше, ніж просто матеріал для стін. Це турбота про вас і тільки натуральні матеріали. Все стінові панелі виготовляються на основі якісного МДФ і склеюються спеціальним складом, що не містить шкідливих речовин.

Вони можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях, мають довгий термін служби, підвищену зносостійкість і легко монтуються. Дізнайтеся більше про можливості фактур в представництві в вашому місті, і не відмовляйте собі в задоволенні жити красиво! Все це ви можете знайти на сайті www.bonita-casa.ru.

Bonita Casa
123098, г. Москва, вул. Академіка Бочвара, д.15.
Телефон / Факс: (495) 942-45-05, 942-48-91
Е-mail: info@bonitacasa.ru