Мечтаево дачні будинки

dacha-485x321Все більше і більше жителів великих міст приймають рішення змінити обридлу міську суєту, на тишу і спокій передмістя. Такому бажанням сприяють багато факторів. Це і підвищення комфортності житла в будинку, і поява нових інфраструктурних об’єктів, і улучшающаяся транспортна розв’язка.

Але необов’язково повністю відмовлятися від проживання в квартирі, адже можна придбати заміський або дачний будинок на додаток до звичного для нас міському житлу. Підібрати самий відповідний варіант ви зможете на сайті wwww.mechtaevo.ru.

В меню «Котеджі» можна ознайомитися з пропозиціями компанії з будівництва в Москві і Московській області. Це може бути як ваш готовий проект, так і типові заготовки від фірми з потрібними змінами під ваші вимоги. Зразкові ціни вказані відразу, що допоможе вам зорієнтуватися на ринку подібних послуг.

У розділі «Каркасні будинки» ви можете ознайомитися з готовими проектами з будівництва двоповерхових і одноповерхових будинків з каркасом. При цьому навіть в типові креслення можна внести щось індивідуальне й оригінальне.

На вкладці «Дачні будинки» є можливість переглянути дизайни і креслення для дачних будівель. А розділ «Садові дому» ознайомить вас з можливостями з проектування вуличних душів, туалетів, та інших необхідних побутових будівель.

На сайті компанії Мечтаево ви побачите, і розділ з проектування бань під ключ. При будівництві використовуються найкращі й підходящі матеріали на ваш вибір. Ви нарешті зможете здійснити свою мрію!

Хочете, щоб у вас був свій ділянку біля води? Загляньте в відповідне меню на сайті, і ви відразу побачите масу пропозицій, а також зможете залишити заявку на розгляд. Там же можна почитати інформацію в розділі «Питання-відповідь», і ознайомитися з прогнозами цін на землю.

На вкладці «Готові об’єкти» ви знайдете фотографії та опис вже виконаних проектів, які можна купити прямо зараз!

Дуже зручно, що прямо на сайті ви побачите пропозиції по кредитах від партнерів Мечтаево. Компанія докладе всіх зусиль для того, щоб ви придбали нове житло так швидко, як це можливо. Саме співпраця з банками-партнерами гарантує оптимальні умови по позиках і простоту оформлення.

Ви можете подивитися на http://www.mechtaevo.ru, ознайомтеся з усіма пропозиціями, і вже зовсім скоро ви станете власником власного заміського будинку!

ТОВ «Мечтаево дачні будинки»

Нижній сухозлітним пров., Буд.5 (м. Курська), завод «АРМА», будинок «Мечтаево»

dom@mechtaevo.ru

Телефон: (495) 660-83-34

Безкоштовний телефон для регіонів: 8 (800) 333-41-95

Час роботи: щодня з 9:00 до 19:00