Cайта інтернет-технологій

Компанія «Castcom» позиціонує свою діяльність в області надання послуг з розробки і просування різних інтернет-проектів. Дослідна компанія, що реалізувала велику кількість успішних проектів в різних областях бізнесу. Приймає участь і презентує свої роботи на різних іменитих ресурсах. Присутній у відомих веб-топах.

Сайт http://www.castcom.ru/ має кілька розділів, в яких детально і в доступній формі викладена інформація про саму компанію, її принципах і цілях.

Також детально освячений перелік надаваних послуг, з докладним описом напрямків діяльності, в яку включені планування, реалізація, просування проектів, експертиза та консультування, розробка і впровадження спеціалізованих програм веб-забезпечення.
Цікавим рішенням є перелік власних критеріїв оцінки, розташований на головній сторінці.
Новинна рубрика сайта оповідає про останні виконаних роботах, носить ознайомчий характер.

Розділ «Про компанію» – наповнений відомостями про акції, бонусах. Тут же позначені умови участі в партнерській програмі. Підрозділ вакансій надає можливість всім бажаючим роботу. На сайті «Castcom» є і підрозділ відгуків.

Розділ «Технології» містить не тільки перелік використовуваних ними інноваційних продуктів таких як, CAST.CMS – є власною розробкою компанії, 1С-Бітрікс, NetCat, UMI.

CMS та інших, але також надає їх докладні характеристики.

Перелік виконаних робіт в розділі «Портфоліо» дозволяє оцінити якість та високий рівень виконання замовлень, так як сюди включені роботи по всіх напрямах їх діяльності.

Розділ «Прес-центр» носить інформаційний характер і огляд всіх найважливіших компонентів для наповнення сайтів. Опубліковані статті допомагають усвідомити суть, переваги та ефективність складових інтернет-проектів. Містять рекомендації і вказують на можливі помилки, яких слід уникати.

У розділі «Контакти» вказані адреси та телефони організації.

Сайт «Castcom» виконаний грамотно і професійно. Всі розділи структуровані. Незважаючи на великий обсяг котра міститься корисної інформації, її легко знайти, так як йде чітка розбивка. Дуже корисний ресурс не тільки для тих, хто побажає звернутися в дану компанію, але і для тих, хто намагається створити свій сайт самостійно.

ТОВ “Кастком Медіа”
119313, г. Москва, Ленінський проспект, д.87А
телефони:
+7 (495) 792-17-50,
+7 (495) 796-28-50
E-mail: info@castcom.ru