Працюємо з ломбардом!

АвтозаймСьогодні ломбардний бізнес змінюється. Раніше це були розрізнені відділення, зараз частіше зустрічаються більш-менш великі мережеві організації. Іноді вони входять у великий, наприклад, банківський холдинг.

Тому ломбардний бізнес стає все більш цивілізованим. У ломбардів є ряд переваг, порівняно з банками, при видачі позик і кредитів. Наприклад, потрібно менші часу на отримання позики клієнтом, обслуговування швидше і немає черг.

Процентні ставки в ломбардах різних організацій зазвичай від 10 до 15%. Це не річні ставки, як в банках, а розрахунок від суми позики. Крім суми позики, на тарифні ставки впливає і період кредитування. В деяких ломбардах існує і соціальний напрям при визначенні відсотків: для пенсіонерів та інвалідів.

Перетворення ломбардів в мережевий бізнес вигідно клієнтам:
- Мережева організація може надавати більш низький відсоток;
- В мережі єдина прозора тарифна політика, тобто, всі відділення працюють за єдиними відсотковими ставками;
- З еть швидше реагує на зміни ринку;
- Є сайт і єдиний телефон, за яким можна проконсультуватися за діючими програмами, тарифами та умовами. Хочу звернути вашу увагу на круглосуточные ломбарды в москве, які відзначаються високим рівнем довіри серед пересічних громадян.

На єдиної телефонної лінії працюють досвідчені, діючі товарознавці-оцінювачі. Тому клієнт може не виходячи з дому зрозуміти чи влаштовують його умови, чи буде вигідно скористатися послугами ломбарду і так далі.

Основні проблеми ломбардного бізнесу в Росії

Це, в першу чергу недолік кваліфікованого персоналу. Адже для великої мережевої організації, що відкриває кілька відділень, потрібно достатня кількість однаково кваліфікованих оцінювачів.

Головна задача співробітників ломбарду – правильна оцінка. Клієнти, найчастіше, приходять не знаючи, скільки може коштувати виріб, і оцінювач повинен зробити свою роботу чесно і без помилок. Від цього залежатиме ставлення клієнтів до всієї мережі.

Зараз з’являється багато ломбардів. Вони змагаються, пропонуючи клієнтам вигідніші умови і якісні послуги.

Що найчастіше приносять в ломбард?

Зазвичай клієнти приносять вживані золоті обручки. Вони зазвичай зроблені зі справжнього золота.

Але взагалі, серед прикрас, багато фальшивок з Туреччини, Греції, і співробітники ломбарду повинні правильно оцінити їх і дати клієнту рада. Адже частіше клієнт не знає, що воно не золоте: куплено за кордоном, проба є і т.д.

Для того, щоб не прийняти підробку як виріб з дорогоцінного металу застосовують спеціальні методи:
- Хімічну оцінку за допомогою реактивів;
- Оцінку товарного вигляду;
- Оцінку проб (виготовлювачі підробок не завжди знають, яка проба повинна відповідати певному році).

На жаль і оцінювач може помилитися. Тому ломбард страхує свої ризики. Всі прийняті вироби застраховані в страхових компаніях.

Скільки речей, залишених в заставу лишаються не викупленими? В середньому близько 20 – 30%. Політика ломбард будується так, щоб кількість «невикупу» було якомога менше. Вигідніше працювати з відсотками, адже при реалізації, наприклад, золотих виробів виникають труднощі: зміна курсу золота, невизначений час на продаж і т.п. Більш кориснішої інформації стосовно ломбарду ви можете отримати на сторінці www.zao-lombard.ru/autolombard_catalog/.

Вироби, не викуплені клієнтами продаються у формі аукціону: хто запропонує найбільшу ціну, той його і купить. При цьому початкова ціна може бути і менше запропонованої клієнту в ломбарді. Фізичні або юридичні особи іноді мають можливість торгуватися, щоб придбати якісний виріб за ціною нижче ринкової.

Велика частина виробів буває представлена ​​на сайті мережі ломбардів. Відвідувач сайту може по телефону запропонувати свою ціну, поторгуватися з оцінювачем і, якщо вони зійдуться в ціні, купити виріб. При цьому, будь-який виріб в ломбарді спочатку дешевше такого ж в магазині. До того ж ломбард гарантує, що метал і камені дійсно справжні.