Дизайн інтер’єру: дитяча кольори веселки

Готуючи кімнату для малюка, батьки враховують всі критерії оформлення дизайну. На перших етапах робіт важливо підібрати зручну меблі, потім необхідно подбати про м’якому освітленні приміщення. Нарешті, не менш важливо розібратися в колірній гамі кімнати. Адже, як зазначають досвідчені психологи, саме цей критерій повинен бути основоположним у виборі шпалер, картин та інших аксесуарів, спеціально призначених для твердих поверхонь. У віці від одного до трьох років малюки тільки починають пізнавати навколишній світ. Потихеньку діти починають освоюватися в широкому розмаїтті кольорів, які можуть змішуватися з іншими відтінками або, наприклад, демонструвати яскраву тенденцію до зміни домінуючого кольору.

Професійний дизайн інтер’єру дитячої ґрунтується на канонах внутрішньої гармонії і краси. Як відзначають співробітники арт-студій, в цьому році можна вибирати шпалери світло-зелених або морських тонів. По-перше, вони створюють навколо атмосферу домашнього комфорту, яку неможливо імітувати якими-небудь іншими засобами. А по-друге, ці кольори заспокоюють, налаштовуючи дітей на суцільний позитив. Враховуючи ті події, які щодня хвилюють людство своєю жорстокістю і непохитністю, правильний вибір колірної гами приміщення – чи не найголовніша задача фахівців, що відповідають за професійний дизайн інтер’єру дитячої кімнати.

Важливо, щоб всі тони гармоніювали і не накладали відбиток несмаку на гостей будинку. Для цього варто згадати шкільні уроки малювання, на яких вивчалися кольори веселки. Отже, червоний колір, незважаючи на надмірну строкатість, стимулює до розумової діяльності. Жовтий забезпечує підбадьорливої енергією на цілий день. Зелений – заспокоює.

Синій допомагає розслабитися побутової рутини. Фіолетовий уособлює смак високого стилю, помаранчевий проганяє тривогу, а блакитний колір благотворно впливає на підсвідомість малюків.

Таким чином, дитяча кольори веселки – найкращий варіант в розробці інтер’єру приміщення. Замість шпалер стіни можна прикрасити декоративними фарбами. На відміну від оліфи, вони швидко висихають, проникаючи в пори. Завдяки цьому на поверхні не залишається жодної тріщини і просвіту. В якості зображень можуть бути герої мультиплікаційних серіалів (русалки, гномики, мишки, кошенята, ведмеді…), а також персонажі з дитячих фільмів. Розписні роботи коштують недешево, проте в Україні користуються великою популярністю. Насамперед, мова йде про сім’ї, де виховуються по два-три дитини.

Середня вартість послуг професіоналів у більшості випадків залежить від обсягів робіт. Наприклад, фарбування одного квадратного метра обійдеться в сто двадцять п’ять-двісті гривень. Крім зарплати будівельників, варто врахувати вартість лакофарбових виробів. Краще всього підходять декоративні фарби. У нашій країні вони коштують від двадцяти до п’ятдесяти п’яти доларів за банку.