Проект для Вашого котеджу, заміського будинку

У нашому двадцять першому столітті напевно кожен хоч раз мріяв втекти від міської суєти для того, щоб привести свої думки і почуття в порядок. Природно, складно сказати, де це зробити найкраще. Деякі вважають, що оптимальним варіантом втечі можна назвати морське узбережжя. Деякі йдуть в гори для того, щоб насолодитися тишею і чистим повітрям. Якщо ж часу для такого релаксу не так вже й багато, та й кошти підтискають, краще обзавестися персональним шматочком раю, бажано недалеко від власного будинку. Зробити це можна завдяки заміському котеджу.

Проекти котеджів та заміських будинків зазвичай значно відрізняються від того, де ведеться будівництво: в межах міста або за його межами. Адже в першому випадку будинок повинен підходити під загальну міську атмосферу, отже, бути виконаним у класичному стилі. Кантрі і сільська романтика явно не підійдуть для такого випадку. Міські котеджі позбавлені маси деталей, приємних оку: колон, декоративних дахів, різьблених огорож. А ось заміські будинки відкривають всі можливості своєму власнику для фантазії. Вони можуть бути стилізовані під самі різні епохи, фільми, мультфільми, історичні події і так далі.

При створенні заміського будинку зазвичай простіше скористатися готовим проектом, ніж складати його на місці під кожен окремий випадок. Зазвичай при придбанні готового проекту у дизайнерської фірми вже є повний комплект ідей, які спрощують життя в будинку. До речі, кілька сучасних трендів роблять заміський будинок настільки пристосованим до життя, що там без праці можна жити. Наприклад, наявність роздільного санвузла на кожному поверсі будинку.

Проекти котеджів та заміських будинків зараз зазвичай щедро оснащені балконами, арками, мансардами. Такі деталі створюють враження фортеці, в якій кожен може відчути себе в безпеці, при цьому спостерігаючи з укриття за зовнішнім світом.

Побудова заміського будинку неминуче складається з декількох етапів. На першому кроці потрібно обговорити не зовнішню картинку підсумкового проекту, а будівельні матеріали, з яких буде виготовлений котедж. Тобто обговоренню підлягають всі будівельні балки, матеріал, з якого буде побудований будинок, монтажні деталі. До речі, заміський будинок може складатися з цегли, панельних блоків, бруса та інших матеріалів. У ньому можуть бути передбачені балкони, арки, колони, мансарди. Зрозуміло, необхідно обговорити і поверховість – кількість поверхів, а також загальний план для розміщення кімнат.

Далі начерки для проекту повинні бути перевірені службою безпеки компанії – забудовника. Особливо цей крок відіграє роль при такому факторі, як багатоповерховий будинок. Адже тут більше ризику недотримання технічних умов, і як наслідок, більше небезпечних моментів. Однак і для одноповерхового котеджу потрібно розглянути безпеку електромережі, пожежостійкість будинки та інші елементи. І тільки потім буде розпочато безпосередньо саме будівництво.