Який вибрати матеріал для покрівлі дахів

Власникам заміських будинків, як нікому іншому, хочеться відчути себе в безпеці, відчути спокій та гармонію. Адже сам по собі приватний заміський котедж створений для відпочинку. Тому не хочеться зайвий раз вирішувати проблеми, які пов’язані з його благоустроєм, ремонтом. Для того, щоб уникнути подібних делікатних ситуацій, потрібно максимально точно створити умови якісного відпочинку. Не буває занадто багато занепокоєння при будівництві та ремонті такого будинку. Надалі всі зусилля окупляться сторицею. Наприклад, при установці даху важливо врахувати всі деталі, і передбачити подальшу поведінку настилу при експлуатації. Саме тому матеріал для покрівлі дахів повинен вибиратися не випадковим чином. Важливо вивчити поводження при використанні всіх можливих настилів, і вибрати єдино правильний варіант.

Зрозуміло, лідером продажів для заміських будинків є покрівля з металевої черепиці. Саме по собі це поняття трохи парадоксально, адже металочерепиця була спочатку створена для об’єднання кращих якостей двох матеріалів: привабливого зовнішнього вигляду традиційної черепиці і міцності металевих покривів. Дивно, але металочерепиця дешевше, ніж звичайна черепиця. Тому встановити її – це економний варіант при заміському будівництві. Заощадити ви зможете не один раз, адже листи металевої черепиці досить легкі. Бо вийде невелика сума за доставку цього матеріалу до вашого дому. Економія виходить і при монтажі металевої черепиці. Під неї підходить невеликий каркас, із-за малої маси укладати її легко, тому праця робітників буде коштувати не так вже й багато.

Ви зможете без праці укласти її і самі.

Металева черепиця відмінно підійде для самих різних будівель: і для одноповерхового маленького затишного будиночка, і для монументального котеджу з 3 поверхами. Їй можна надати будь-який колір, що зайвий раз робить її хітом продажів і найпопулярнішим сировиною для втілення дизайнерських ідей. Металева черепиця завжди покрита спеціальним стійким матеріалом, тому не варто боятися корозії. Вистоїть вона і при пожежі, або ударі блискавки. Товщина цього матеріалу зазвичай складає не більше половини міліметра. Зверху вона вкрита цинковим настилом, який надає їй привабливий зовнішній вигляд. Єдиним істотним мінусом цього виду покрівлі є низька здатність утримання тепла та поглинання звуку. Так що грім і блискавки будуть слышимы досить сильно.

Якщо у вас в голові існує сміливе дизайнерське рішення, то вам краще вибрати фальцевую покрівлю для того, щоб створити ідеальну дах. Їй властиві всі переваги металевої черепиці, але цього матеріалу можна надавати будь-які форми.

Родичем фальца можна назвати і гнучку покрівлю, яка виготовлена з стекломатериала з бітумним покриттям. Її можна гнути в усі сторони, вона не зламається.

Традиційна черепиця є як і раніше елітним матеріалом, який відмінно захищає від звукових хвиль та надмірного тепла. Але цей матеріал для покрівлі дахів дуже важкий і дорогий.