Зоряні війни прямо на стелі або сучасний дизайн інтер’єру

Не так давно у Франції побудували готель, полон усіх європейців. Ще б! Такого симбіозу високоякісних будівельних матеріалів, етнічних аксесуарів і декоративних виробів людство ще не бачило.

Тільки уявіть собі: замість шпалер на стінах «плавають» рибки, а замість звичайного гіпсокартону на стелі – ПВХ плівки, що відтворюють дійсність райських садів, зоряних світів і підводних обителей. На першому поверсі приміщення розташовується гігантський акваріум. На його тлі відчуваєш себе маленькою комашкою, яку ось-ось поглине заморська акула (це в кращому випадку). В інтерв’ю місцевій пресі французькі архітектори заявили, що це далеко не перший їх ноу-хау. Найближчим часом світу будуть представлені не менш вдалі і вражаючі проекти заміських будинків, п’ятизіркових готелів і комфортабельних готелів.

Що не кажи, але тільки сучасний дизайн інтер’єру дає можливість втілювати в реальність найпотаємніші мрії і нестандартні ідеї. Два роки тому фахівці настійно радили клієнтам приділяти більше уваги статевим покриттям. Вони повинні забезпечувати стовідсоткову теплоізоляцію приміщень. На цьому їхні функції не обмежуються. Сучасні статеві покриття нерідко доповнюють інтер’єр кімнат, роблячи його більш оригінальним і досконалим.

Цього року крім колірної гами шпалер і підбору меблів першочергову увагу варто приділяти аксесуарам, виконаним в етнічних стилях. Якщо вам близький дух Латинської Америки, можете повісити біля входу в будинок брелки з різнокольорових камінців.

Подобається волелюбний характер шотландського народу, обклейте коридор фотошпалерами з зображенням місцевої природи. Буде дуже красиво, адже в Шотландії – стільки замків, пагорбів і долин, багато з яких до цих пір є національним надбанням держави.

В якості українських аксесуарів можна використовувати глечики, виліплені з теплої глини. Наші предки з незапам’ятних часів стверджували: цей матеріал приносить щастя, оскільки в ньому відображена душа щедрого, багатого традиціями і звичаями народу. Вважалося, що глина здатна проганяти злих духів і виліковувати простудні захворювання. У наш час глиняні вироби є основою сучасного дизайну приміщень. З глини виходять не тільки міцні тарілки, ложки та глечики. З цього матеріалу можна виготовляти намиста, намиста, сережки і багато інших предметів, гідні звання етнічних елементів.

Працюючи над інтер’єром заміського будинку, особливу увагу дизайнери приділяють висвітленню обителі. Щоб воно було м’яким, використовують світлодіодні джерела світла. На відміну від звичайних люмінесцентних лампочок, вони не «б’ють» в очі і не нагрівають повітря в кімнатах. Влітку, коли стовпчики термометрів показують плюс сорок п’ять градусів, це грає важливу роль в оформленні інтер’єру. Ось чому сучасні фахівці час від часу ведуть метеоспостереження.