Як провести електрику в приватний будинок

Купуючи приватний будинок, важливо детально з’ясувати електричні умови. Якщо вам необхідно використовувати пральну машину, комп’ютер або вмикати освітлення, то потрібно провести електрика в приватний будинок. І підійти до цього питання потрібно дуже серйозно.

Стан лінії електропередач, якщо вона вже існує в будинку, можна приблизно оцінити, хоча б зовні. Добре, коли рівні, цілі стовпи, є кабель заземлення на кожному 3-х метровому стовпі. Якщо стан лінії електропередач в будинку залишає бажати кращого, то найкраще – дорогого коштує. Проблеми з заземленням можуть загрожувати ударом електроструму від побутової техніки в будинку. Якщо погане заземлення, то розводка проводів в будинку видно у порівнянні з “нормальним” варіантом.

Установка нових стовпів або якийсь ремонт може повністю “лягти” на невелику групу людей або навіть на окремо взяту сім’ю. Коли лінія електропередач буде відремонтована, то відразу знайдуться охочі нею користуватися, аж до будь-яких незаконних підключень.

Якщо ви хочете самі придбати трансформатор і побудувати лінію електропередач, то є ризик, що енергетики крізь пальці дивитися на аварії та інші можливі проблеми цієї ділянки. Для них головне – кількість поселенців. Наприклад, якщо в новинах розкажуть про те, що без електрики залишився цілий селище, то вони будуть швидше ворушитися з ліквідацією аварії в цій ситуації, що в результаті одного будинку в глибині лісу.

Вам також знадобиться хороший магазин электрики де знайдете все,що потрібно для проведення електрики у вашій оселі!

Потрібно також знати, яка виділена загальна потужність, і скільки будинків користується цією лінією. Якщо на цій лінії приєднані багато “крутих” будинків, то дійсна потужність буде, нижче, ніж “розрахункова”.

Господарі, яких не хвилює економія, будуть користуватися приладами великої потужності, перетягуючи в такому випадку “напруга” на себе. В результаті, ті, хто користується не такими потужними приладами, отримають з розетки меншу кількість “електрики”.

Перепади напруги можна вимірювати мультиметром або приблизно визначати “миганню” лампочок. Якщо є сильні перепади напруги, то обов’язково потрібен стабілізатор. Інакше чутлива сучасна електроніка може перегоріти або просто перестане працювати. А стабілізатор змінної напруги буде нормалізувати напруга. Завдяки цьому вся домашня техніка, підключена через стабілізатор напруги, буде працювати в щадному режимі електроживлення, що дозволить значно продовжити її експлуатаційний період.

Іноді при купівлі приватного будинку, на ньому може “висіти” великий борг за витрачену електроенергію. Причому, повідомлення про це може виникнути абсолютно несподівано. Тому при покупці важливо мати не тільки квитанції про відсутність боргів, але й особисто мати “довідку” людини, яка завідує енергією.

Жителі великого населеного пункту звикли до того, що їм подається безперебійне електропостачання. За містом, на дачі або в котеджі все може бути зовсім по-іншому. Електриків на випадки аварії в таких місцевостях менше, а відстані між будинками більше, тому, набагато довше шукають і видаляють неполадки.